Morfo Helovino kostiumas - plakanti širdis

Kodas: 91-014
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

„Morph Halloween“ kostiumas - širdies plakimas yra geriausias kostiumas, kurį galite nusipirkti. Pasiruoškite, kad žmonės stebėsis ir išsigąs. Pamatykite tikrovišką širdies plakimą

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Morph Halloween“ kostiumas - širdies plakimas yra geriausias kostiumas, kurį galite nusipirkti. Pasiruoškite, kad žmonės stebėsis ir išsigąs. Matyti tikrovišką širdies plakimą yra didelis šokas tiems, kurie jį mato. O kas jaudinasi žiūrėdamas į kruviną širdį, plakančią per marškinėlius?

Karnavalo „Morph“ kostiumai, kurie geriausiai tinka Helovinui, karnavalui, diskotekai, klube, vakarėlyje ar festivalyje, yra tinkamiausia investicija, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunūs. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Kostiumus galima įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Pasiruoškite daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, nes būsite dėmesio centre.

Įdėkite savo mobilųjį įrenginį į paslėptą kišenę ant marškinių ir paleiskite atsisiųstą programą „morph suit“ - „Širdies plakimas“. Ekrane rodoma plakanti širdis, tada tiesiog dukart spustelėkite širdies plakimą, kad apgaubtumėte programą, ir vienu spustelėjimu galite ją sustabdyti. Latekso marškinėliai yra VIENO DYDŽIO ir tinka bet kokiam mobiliajam įrenginiui nuo „iTouch“ iki „Samsung Galaxy Note“.

morfas kostym daužosi širdimi

Kostiumus kruopščiai sukūrė mūsų slaptas elastano mišinys, o tai reiškia, kad mūsų kostiumas jums labiau tinka , tarnauja ilgiau ir suteikia jums daug laiko linksmybių .

Daugiau informacijos:

Daugiau linksmybių, daugiau veiksmo, daugiau draugų, daugiau istorijų ir patirčių
Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo