„Morph Spiderman“ kostiumas Helovinui ar karnavalui

Kodas: 91-008
64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
išparduota Atsiprašome, ši prekė šiuo metu išparduota.
Taip! Mes ten siunčiame US

„Morph Spiderman“ kostiumas Helovinui ar karnavalui yra geriausias kostiumas, kurį galite nusipirkti. Jau negali laukti? Peržiūrėkite mūsų „ORIGINAL SPIDERMAN MORPH“ kostiumą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Morph Spiderman“ kostiumas Helovinui ar karnavalui yra geriausias kostiumas, kurį galite nusipirkti. Jau negali laukti? Peržiūrėkite mūsų „ ORIGINAL SPIDERMAN MORPH“ kostiumą. Kiekvienas berniukas / vyras svajoja apie tai, kaip būti superherojumi, ir dabar, dėka „Amazing Spiderman Morph“ kostiumo, jis gali patirti, kaip jaučiasi super herojus savo nuostabia jėga, ištverme ir greičiu. Šis oficialiai licencijuotas „Amazing Spiderman“ kostiumas yra idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui.

Karnavaliniai „Morph“ kostiumai, kurie yra geriausi Helovinui, karnavalui, diskotekai, klube, vakarėlyje ar festivalyje, yra tinkamiausia investicija jums, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunus. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Kostiumus galima įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Pasiruoškite daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, nes būsite dėmesio centre.

Kostiumų karnavalas - dvigubas susiuvimas aplink kostiumo vidų užtikrina ilgą gyvenimą, o du užtrauktukai leidžia greitai ir lengvai morfuoti ir demorpuoti. Specialus medžiagų derinys užtikrina didesnį kostiumo patrauklumą, o 13% elastanas (elastanas) garantuoja ne tik puikų dizainą , bet ir patogų dėvėjimą.

Kostiumus kruopščiai sukūrė mūsų slaptas elastano mišinys, o tai reiškia, kad mūsų kostiumas jums labiau tinka , tarnauja ilgiau ir suteikia jums daug laiko linksmybių. Turėdami tiek daug puikių raštų, galite morfuoti savo mėgstamus superherojus, nuostabius gyvūnus ir baisius Helovino monstrus.

Daugiau informacijos:

Daugiau linksmybių, daugiau veiksmo, daugiau draugų, daugiau istorijų ir patirčių
Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą.

morfo karnavalinių kostiumų stalo dydžiai

„Morph“ kostiumas netinka taip, kaip įprasti drabužiai! Atidžiai peržiūrėkite mūsų dydžių lentelę, kad įsitikintumėte, jog pasirinkote tinkamą dydį. Morph kostiumo pasirinkimas priklauso nuo ūgio, todėl nesijaudinkite, jei turite didesnį ar mažesnį suknelės dydį.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (8)

98%