Helovino kaukės - Zombie

Kodas: 90-017
60,50 U$ Kaina be PVM: 50,41 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Helovino kaukės - „Zombie“ yra pirmoji skaitmeninė animacinė kaukė pasaulyje. Jūsų kaimynai ir draugai negalės patikėti tuo, ką mato

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

Helovino kaukės - „Zombie“ yra pirmoji skaitmeninė animacinė kaukė pasaulyje. Jūsų kaimynai ir draugai negalės patikėti tuo, ką mato, kai pažvelgs į sukančius kirminus „Zombie“ kaukės galvoje. Norėdami pasiekti šį baisų efektą, tiesiog atsisiųskite nemokamą programą į savo išmanųjį telefoną, įdėkite mobilųjį įrenginį į kišenę kaukėje ir eikite į priekį, čia yra nuostabus „Zombie“. Spustelėjus pradedamas ir sustabdomas judėjimas.

Kaukių karnavalas - Sveiki atvykę į „Morph“ kaukių ateitį! Žiūrėkite, juokitės, linksminkitės už savo kaukės, kol žmonės išsigąs ir išsigąs, stebėsis ir norės sužinoti, kas tai yra. Visi animacijos efektai yra interaktyvūs ir turi dalyvavimo garsus, kad pagerintų beprotišką tikrovišką efektą! Nuostabiai paprastas ir visiškai tobulas - tik 30 sekundžių pasiruošimas ir pasiruošimas daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, būsite dėmesio centre. „Halloween Morph“ kaukės yra 100% originalios ir 110% nuostabios.

Neįtikėtinos interaktyvios ir skaitmeninės Helovino kaukės, kurių dar nematėte . Mes garantuojame, kad būsite bet kokių Helovino vakarėlių ar karnavalo, diskotekų, klubų ir festivalių žvaigždė.

Helovino kaukės - Zombių morfas

Karnavalui skirtos „Morph“ kaukės yra tinkama investicija, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunus. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Parduodamus „Morph“ skaitmeninius ir interaktyvius marškinėlius galite nusipirkti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Jame yra nauja priekinių marškinių kišenė, todėl telefoną galite išimti ir įdėti greičiau nei per 2 sekundes.

„Digital Morph“ kaukės tinka mobiliesiems telefonams, kurių dydis yra iki 6,25 "x 3,25" („Galaxy S“ ir „iPhone 6 Plus“).

„Apple“ įrenginyje turi būti 6 ar naujesnės versijos „iOS“.
„Android“ įrenginiai - veikia „Android 2.2“ arba naujesnė versija.

Daugelis mūsų kaukių yra pritaikytos beveik visiems, norintiems tapti šventės karaliumi, jos yra laisvai pritvirtintos arba turi elastines juostas ar elastingas medžiagas.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo