Juokingi MORPH marškinėliai - ciklopai

Kodas: 90-005
U$38.40 Kaina be PVM: U$32.00
išparduota Atsiprašome, ši prekė šiuo metu išparduota.
Taip! Mes ten siunčiame US

Juokingi MORPH marškinėliai - ciklopai. Kas sako, kad dvi akys geriau nei viena? Dėvėkite ciklopo marškinėlius ir nupūskite visus šiuo neįtikėtinai grėsmingu Cyclopu su baisia išraiška.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Juokingi MORPH marškinėliai - ciklopai. Kas sako, kad dvi akys geriau nei viena? Dėvėkite ciklopo marškinėlius ir nupūskite visus šiuo neįtikėtinai grėsmingu Cyclopu su bauginančia išraiška. Norėdami pasiekti šį klaikų efektą, paprasčiausiai atsisiųskite nemokamą programą į savo išmanųjį telefoną, padėkite mobilųjį įrenginį į kišenę ant marškinių, pirmyn, baisus „Cyclop“ yra čia. Spustelėjimas prasideda ir sustoja.

Nuostabus ir tobulas - tik 30 sekundžių pasiruošimas, ir jūs dominuosite vakarėlyje ar bet kurią naktį ar dieną su mūsų interaktyviais marškinėliais ... Vakarėlyje parodykite save kaip vyriausiąjį džinsus ir marškinėlius, bet ne bet kokius marškinėlius. , bet Morph marškiniai! Pasiruoškite daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, būsite dėmesio centre. Visi marškinėlių „Morph“ dizainai yra 100% originalūs ir 110% nuostabūs.

Neįtikėtini interaktyvūs ir skaitmeniniai MORPH marškinėliai, kurių dar nematėte . Mes garantuojame, kad būsite bet kokių Helovino vakarėlių ar karnavalo, diskotekų, klubų ir festivalių žvaigždė.

morfo marškinėliai ciklopai

„Morph“ marškinėliai yra tinkama investicija jums, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunūs. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Parduodamus „Morph“ skaitmeninius ir interaktyvius marškinėlius galite nusipirkti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Jame yra nauja priekinių marškinių kišenė, todėl telefoną galite išimti ir įdėti greičiau nei per 2 sekundes.

„Digital Morph“ marškinėliai tinka mobiliesiems telefonams, kurių dydis yra iki 6,25 "x 3,25" („Galaxy S“ ir „iPhone 6 Plus“).
„Apple“ įrenginyje turi būti 6 ar naujesnės versijos „iOS“.
„Android“ įrenginiai - veikia „Android 2.2“ arba naujesnė versija.

Daugiau informacijos:
Daugiau linksmybių, daugiau veiksmo, daugiau draugų, daugiau istorijų ir patirčių
Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą.

marškinių marškinių dydžio lentelė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo