Kaukės Helovinui - ciklopai

Kodas: 90-014
60,50 U$ Kaina be PVM: 50,41 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Kaukės Helovinui - ciklopai yra pirmoji skaitmeninės animacijos „Morph“ kaukė pasaulyje. Visiškai transformuokite save naudodamiesi šia skaitmenine „Cyclops“ kauke ir nupūskite visus.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

Kaukės Helovinui - ciklopai yra pirmoji skaitmeninės animacijos „Morph“ kaukė pasaulyje. Visiškai transformuokite save naudodamiesi šia skaitmenine „Cyclops“ kauke ir nupūskite visus. Norėdami pasiekti šį baisų efektą, tiesiog atsisiųskite nemokamą programą į savo išmanųjį telefoną, įdėkite mobilųjį įrenginį į kišenę kaukėje ir eikite į priekį, čia yra nuostabus „Cyclops“. Spustelėjus pradedamas ir sustabdomas judėjimas.

Kaukių karnavalas - Sveiki atvykę į „Morph“ kaukių ateitį! Žiūrėkite, juokitės, linksminkitės už savo kaukės, kol žmonės išsigąs ir išsigąs, stebėsis ir norės sužinoti, kas tai yra. Visi animacijos efektai yra interaktyvūs ir turi dalyvavimo garsus, kad pagerintų beprotišką tikrovišką efektą! Nuostabiai paprastas ir visiškai tobulas - tik 30 sekundžių pasiruošimas ir pasiruošimas daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, būsite dėmesio centre. „Halloween Morph“ kaukės yra 100% originalios ir 110% nuostabios.

Neįtikėtinos interaktyvios ir skaitmeninės Helovino kaukės, kurių dar nematėte . Mes garantuojame, kad būsite bet kokių Helovino vakarėlių ar karnavalo, diskotekų, klubų ir festivalių žvaigždė.

Kaukės Helovinui - Cyclops Morf

Karnavalui skirtos „Morph“ kaukės yra tinkama investicija, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunus. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Parduodamus „Morph“ skaitmeninius ir interaktyvius marškinėlius galite nusipirkti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Jame yra nauja priekinių marškinių kišenė, todėl telefoną galite išimti ir įdėti greičiau nei per 2 sekundes.

„Digital Morph“ kaukės tinka mobiliesiems telefonams, kurių dydis yra iki 6,25 "x 3,25" („Galaxy S“ ir „iPhone 6 Plus“).

„Apple“ įrenginyje turi būti 6 ar naujesnės versijos „iOS“.
„Android“ įrenginiai - veikia „Android 2.2“ arba naujesnė versija.

Daugelis mūsų kaukių yra pritaikytos beveik visiems, norintiems tapti šventės karaliumi, jos yra laisvai pritvirtintos arba turi elastines juostas ar elastingas medžiagas.

Diskusija apie prekę (1)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Ivo

Kyklpo morph kaukė

Ivo Dunovský atsakyti

Gera diena,
ar šią kaukę dar bus galima įsigyti ir jei taip, ar būtų galima man pranešti, kad ją turite sandėlyje?
Dėkojame už atsakymą ir nuoširdžiausi linkėjimai
I. Dunovskis

Išversta iš: cs
Cool Mania

Kaukės Helovinui - ciklopai

Maroš atsakyti

Gera diena.
Ši prekė išparduota ir nebebus sandėlyje.

Išversta iš: cs
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo