Kaukių karnavalas - klounas

Kodas: 90-016
60,50 U$ Kaina be PVM: 50,41 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„Kaukių karnavalas - klounas“ yra pirmoji skaitmeninės animacijos „Morph“ kaukė pasaulyje. Pasiruoškite riksmams ir šūksniams, kai virsite cirko blogiausiu košmaru

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

„Kaukių karnavalas - klounas“ yra pirmoji skaitmeninės animacijos „Morph“ kaukė pasaulyje. Pasiruoškite riksmams ir šūksniams, kai virsite cirko baisiausiu košmaru - skaitmeniniu grėsmingu klounu. Norėdami pasiekti šį baisų efektą, tiesiog atsisiųskite nemokamą programą į savo išmanųjį telefoną, įdėkite mobilųjį įrenginį į kišenę kaukėje ir pirmyn, čia yra nuostabus Klounas. Spustelėjus pradedamas ir sustabdomas judėjimas.

Kaukių karnavalas - Sveiki atvykę į „Morph“ kaukių ateitį! Žiūrėkite, juokitės, linksminkitės už savo kaukės, kol žmonės išsigąs ir išsigąs, stebėsis ir norės sužinoti, kas tai yra. Visi animacijos efektai yra interaktyvūs ir turi dalyvavimo garsus, kad pagerintų beprotišką tikrovišką efektą! Nuostabiai paprastas ir visiškai tobulas - tik 30 sekundžių pasiruošimas ir pasiruošimas daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, būsite dėmesio centre. „Halloween Morph“ kaukės yra 100% originalios ir 110% nuostabios.

Neįtikėtinos interaktyvios ir skaitmeninės Helovino kaukės, kurių dar nematėte . Mes garantuojame, kad būsite bet kokių Helovino vakarėlių ar karnavalo, diskotekų, klubų ir festivalių žvaigždė.

Kaukių karnavalas - klounų morfas

Kaukėje yra kišenė, į kurią galite įdėti savo mobilųjį įrenginį, kad galėtumėte išimti ir įdėti mobilųjį įrenginį greičiau nei per 2 sekundes. Puikiai tinka Helovinui ar baisiam vakarėliui, karnavalui ar bet kokioms kitoms linksmybėms.

„Digital Morph“ kaukės tinka mobiliesiems telefonams, kurių dydis yra iki 6,25 "x 3,25" („Galaxy S“ ir „iPhone 6 Plus“).

„Apple“ įrenginyje turi būti 6 ar naujesnės versijos „iOS“.
„Android“ įrenginiai - veikia „Android 2.2“ arba naujesnė versija.

Daugelis mūsų kaukių yra pritaikytos beveik visiems, norintiems tapti šventės karaliumi, jos yra laisvai pritvirtintos arba turi elastines juostas ar elastingas medžiagas.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo