Marškiniai - „Iron Man“ kostiumas

Kodas: 90-007
U$38.40 Kaina be PVM: U$32.00
išparduota Atsiprašome, ši prekė šiuo metu išparduota.
Taip! Mes ten siunčiame US

Marškinėliai „Morph“ - „Iron Man“ kostiumas. „Arc Reactor“ - energijos šaltinis. Būkite panašus į Tony Starką ir paverskite save didžiausia pasaulyje kovos mašina dėvėdami šiuos „Iron Man“ marškinėlius

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Marškinėliai „Morph“ - „Iron Man“ kostiumas. „Arc Reactor“ - energijos šaltinis. Būkite panašus į Tony Starką ir paverskite save didžiausia pasaulyje kovos mašina dėvėdami šiuos „Iron Man“ marškinėlius su švytinčio lanko reaktoriaus funkcija. Norėdami pasiekti šį baisų efektą, tiesiog atsisiųskite nemokamą programą į savo išmanųjį telefoną, įdėkite mobilųjį įrenginį į kišenę marškinėliuose ir pirmyn, čia yra puikus „Iron Man“. Spustelėjus pradedamas ir sustabdomas judėjimas.

Nuostabiai paprastas ir visiškai tobulas - tik 30 sekundžių pasiruošimas. Jame vyraus vakarėlis ar bet kurią naktį ar dieną su mūsų interaktyviais marškinėliais ... Parodykite vakarėlį kaip vyriausiąjį džinsus ir marškinius, bet ne bet kokius marškinėlius, bet Morph marškiniai! Pasiruoškite daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, būsite dėmesio centre. Visi „Morph Designs“ marškinėliai yra 100% originalūs ir 110% nuostabūs.

Neįtikėtini interaktyvūs ir skaitmeniniai MORPH marškinėliai, kurių dar niekada nematėte . Mes garantuojame, kad būsite bet kokių Helovino vakarėlių ar karnavalo, diskotekų, klubų ir festivalių žvaigždė.

morfas geležinis žmogus

„Morph“ marškinėliai, tinkami Helovino šventei, karnavalai, diskoteka, klubas, vakarėliai ar festivaliai yra tinkama investicija, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunūs. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Parduodamus „Morph“ skaitmeninius ir interaktyvius marškinėlius galite nusipirkti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Jame yra nauja priekinių marškinių kišenė, todėl telefoną galite išimti ir įdėti greičiau nei per 2 sekundes.

„Digital Morph“ marškinėliai tinka mobiliesiems telefonams, kurių dydis yra iki 6,25 "x 3,25" („Galaxy S“ ir „iPhone 6 Plus“).

„Apple“ įrenginyje turi būti 6 ar naujesnės versijos „iOS“.
„Android“ įrenginiai - veikia „Android 2.2“ arba naujesnė versija.

Daugiau informacijos:
Daugiau linksmybių, daugiau veiksmo, daugiau draugų, daugiau istorijų ir patirčių
Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą.

marškinių marškinių dydžio lentelė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo