Kosmetinis mini šaldytuvas 6L

Kodas: 62-023
274,80 U$ Kaina be PVM: 229,00 U$
išparduota Atsiprašome, ši prekė šiuo metu išparduota.
Taip! Mes ten siunčiame US

Kosmetinis mini šaldytuvas 6L skirtas vaistams ir kosmetikai aušinti, o dėl kompaktiško dydžio ir lengvos konstrukcijos jis idealiai tinka kelionėms.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Kosmetinis mini šaldytuvas 6L skirtas vaistams ir kosmetikai vėsinti, o kompaktiško dydžio ir lengvos konstrukcijos dėka jis idealiai tinka kelionėms. Viršutinė dalis atsidaro tiesiog paspaudus mygtuką, o dėl skaidrumo galite lengvai atpažinti šaldytuvo turinį. Integruotas skaitmeninis ekranas yra naudojamas informuoti jus apie patalpų temperatūrą, taigi jūsų kosmetikos temperatūra bus kontroliuojama.

Kiekviename sodo vakarėlyje, klubo namuose ar tinkamo meistro garaže karštomis vasaros dienomis turi būti kokybiškų atšaldytų užkandžių. Neapsiribokite klasikiniais dideliais šaldytuvais , kurių retkarčiais naudoti tikrai nereikia. Mūsų mini šaldytuvai atvėsins tai, ko jums reikia, ir palaikys jūsų gėrimus norimoje temperatūroje dienos metu, o jūsų maistas išliks šviežias labai ilgai. Šie mini šaldytuvai nėra naudingi tik dėl jų dydžio ir naudojimo automobilyje ilgų kelionių metu. Jus tikrai nudžiugins šiuolaikiškas ir nesenstantis šaldytuvų dizainas, kuris papildys kiekvieną kambarį. Energijos suvartojimas, be abejo, yra tiesiogiai proporcingas šaldytuvo dydžiui ir tūriui. Parduodami įvairių rūšių mini nešiojamieji šaldytuvai - pigiai galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Kokybiškas perdirbimas ir tinkama kaina.

Kosmetinis šaldytuvas BCR-6

Specifikacijos:

Modelis: BCR-6
Tūris: 6 litrai
Aušinimas: 10–12 ° C esant aplinkos temperatūrai
Izoliacija: poliuretano putos be CFC ir HCFC
Maitinimas: DC 12V, DC 12V / AC 110V, DC 12V / AC 230V
Svoris: 2,5 kg
Energijos suvartojimas: 40-60W
Matmenys: 310 (G) x 215 (P) x 275 (A) mm

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo