Statinės formos vyno aušintuvas - 40 litrų / 15 butelių

Kodas: 62-009
U$598.80 Kaina be PVM: U$499.00
išparduota Atsiprašome, ši prekė šiuo metu išparduota.
Taip! Mes ten siunčiame US

Statinės formos vyno aušintuvas - 40 litrų / 15 butelių. Išskirtinis medinės statinės dizaino vyno aušintuvas traukia iš pirmo žvilgsnio.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Statinės formos vyno aušintuvas - 40 litrų / 15 butelių. Išskirtinis medinės statinės dizaino vyno aušintuvas traukia iš pirmo žvilgsnio. Ekspertai rekomenduoja patiekti vynus tinkamos temperatūros ir tai nebus problema dėl integruoto skaitmeninio skydelio. Galite lengvai nustatyti tikslų temperatūros reguliavimą vynui atvėsinti , kad jį būtų galima patiekti optimalioje temperatūroje.

Statinės formos mini šaldytuvas puikiai atvėsins jūsų mėgstamus gėrimus. Viena iš esminių gėrimų, ne tik alkoholinių gėrimų, savybių yra jų temperatūra patiekiant. Tai yra sunkiausia pasiekti karštomis vasaros dienomis. Puiki medienos imitacija suteikia malonų antikvarinį įspūdį. Iki 40 litrų talpos pakanka atvėsti maždaug 15 gėrimų. Šį vyno šaldytuvą ypač įvertins vyno mėgėjai.

Mini šaldytuvai puikiam mūsų mėgstamų gėrimų atvėsinimui. Palengvinkite savo gyvenimą - šis nedidelis vyno, gėrimų ir pan. Šaldytuvas puikiai tiks jūsų sodo ar kotedžo interjere arba kaip automobilio šaldytuvas. Parduodami įvairių rūšių mini nešiojamieji šaldytuvai - pigiai galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Kokybiškas perdirbimas ir tinkama kaina.

statinės formos šaldytuvas

Specifikacijos:

Tipas: BC-40
Tūris: 40 litrų / 15 butelių
Aušinimas: 18-25 ° C esant aplinkos temperatūrai
Medžiaga: plastikas
Matmenys: 475 (viršutinis skersmuo) x 600 (centro skersmuo) x 780 (aukštis) mm
Svoris: 15,9 kg

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo