Mini vynuogių aeratorius

Kodas: 94-005
U$38.40 Kaina be PVM: U$32.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Mini vynuogių aeratorius. Kaklo skersmuo 22 mm be filtro. Išbandžius šį produktą, jis jums patiks. Yra žinoma, kad vyno skonis yra geresnis, kai jis yra gazuotas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Mini vynuogių aeratorius. Kaklo skersmuo 22 mm be filtro. Išbandžius šį produktą, jis jums patiks. Yra žinoma, kad vyno skonis yra geresnis, kai jis yra gazuotas. Mini aeratorių dekanteris siūlo būtent tai. Jei ruošiatės vakarėliui namuose ir norite sulaukti svečių dėmesio, tai puikus būdas pagerinti vakarėlį. Jūsų svečiams patiks geras vakarėlis ir dar daugiau, jie įvertins kokybišką vynų skonį.

mini aeratorius

Kaip dekantuoti vyną be profesionalių someljė aksesuarų ir patirties? Pabandykite naudoti mūsų aeratorių Angel, naudojimas yra labai paprastas, o vyno dekantavimas sumažėja iki minimumo. Norint pasiekti tinkamą efektą, vyno dekantavimas grafine gali užtrukti kelias valandas. Puikus aeratorius gali pabrėžti vyno skonį ir aromatą tiesiai iš butelio, pildamas vyną per aeratorių į taurę.

Dekantuojamas piltuvas turi sietą, kuris sulaiko net ir mažiausią vyno nuosėdą, o ortakiai akimirksniu vėdins vyną. Yra paprastesnė procedūra, kuri gali pabrėžti jūsų vyno skonį ir aromatą, kad patirtis būtų tobula.

Jei turite skonio geram vynui, bet turite mažai laiko, tai yra idealus laiko taupymo prietaisas. Pamirškite apie valandos laukimą, kol atsikvėps vynas. Paprasčiausiai reikia atidaryti ir užpilti

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo