Vyno dekanteris siauru kaklu - SET MAGIC

Kodas: 94-002
U$58.80 Kaina be PVM: U$49.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Vyno dekanteris siauru kaklu - SET MAGIC - 27 mm kaklo skersmuo su sietu. Išbandę, jums patiks šis produktas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Vyno dekanteris siauru kaklu - SET MAGIC - 27 mm kaklo skersmuo su sietu. Išbandę, jums patiks šis produktas. Gerai žinomas faktas, kad vynas yra skanesnis po aeracijos.

Būtinybė raudonojo vyno mėgėjams. Šis srauto dekanteris suteikia vynui aromato ir skonio. Tiesiog padėkite jį ant taurės ir perpilkite vyną ir mėgaukitės tikru skoniu nuo pat pirmos akimirkos. Naudodami šį dekanterį, pamatysite aromato ir skonio skirtumą. Puikus vyno skonis priklauso ne tik nuo jo klasės ir rūšies kokybės. Reikalinga detalė, kad padidintų vyno skonį ir aromatą , yra patiekimas ir pilstymas į taurę. Kai kurie vynai atsistos po dekantavimo . Vyndariams vyno dekantavimas yra ilgas ir labai sunkus procesas, kurį reikia tinkamai atlikti, kad išlaikytų vyno skonį ir aromatą. Naudodami šį metodą galite modifikuoti ypač senesnius ar stipraus skonio vynus.

Stebuklingo dekanterio kaltė

Nėra lengvesnės procedūros, kuri galėtų pabrėžti jūsų vyno skonį ir aromatą, kad patirtumėte tobulą patirtį. Dekanterio stovo nereikia slėpti kažkur spintoje. Jo paprastas ir stilingas dizainas apšvies kiekvieną erdvę . Stovo kreivės žaidžia šviesa ir sužavės visus kiekviena proga.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%