„Spider Man“ - „Bluetooth“ garsiakalbis

Kodas: 48-076
U$130.80 Kaina be PVM: U$109.00
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

„Spider Man“ - „Bluetooth“ garsiakalbis pradžiugins kiekvieną šio super herojaus kolekcionierių ir entuziastą iš Niujorko.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Spider Man“ - „Bluetooth“ garsiakalbis pradžiugins kiekvieną šio super herojaus kolekcionierių ir entuziastą iš Niujorko. Taip pat galite jį naudoti kaip savo kolekcijos puošmeną namuose ir niekam nereikia žinoti, kad tai garsiakalbis. Nepaisant mažo dydžio, šis originalus garsiakalbis siūlo puikią garso kokybę. Kalbėtojas Žmogus-voras turi savo bateriją, ir kad daro tai nepakeičiamas kompanionas klausantis muzikos keliuose ar lauke su draugais. Įmontuota ličio jonų baterija trunka iki 8 valandų nepertraukiamo atkūrimo ir ją galima lengvai įkrauti per USB kabelį per nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba tiesiogiai iš maitinimo šaltinio.

Pranešėjas Žmogus-voras

Garsiakalbis yra suderinamas su visais belaidžiais įrenginiais, kuriuose veikia „Bluetooth“ ryšys („iPhone“, telefonai, išmanieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, „Bluetooth“ aparatinės įrangos raktas) arba 3,5 mm lizdo, skirto jūsų mobiliajam, asmeniniam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, MP3. grotuvas, nešiojamas kompiuteris ir daugelis kitų įrenginių. Galite jį naudoti, pavyzdžiui. stovyklavietėje ar kalbėtis su draugais, kai numetate dainas iš savo MP3 grotuvo ar mobiliojo telefono fono.

Garsiakalbis suderinamas su visais belaidžiais įrenginiais, palaikant „Bluetooth“ („iPhone“, mobiliuosius telefonus, nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, „Bluetooth“ aparatūros raktą) arba per 3,5 mm lizdą, skirtą jūsų mobiliajam, asmeniniam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, MP3 grotuvui, nešiojamam kompiuteriui ir daugeliui kitų įrenginių. . Galite naudoti, pavyzdžiui, namuose, stovyklavietėje ar kotedže su draugais, kur garsiai klausydamiesi atkursite dainas iš savo MP3 grotuvo ar mobiliojo telefono.

Funkcijos:

Pliusas Suderinamas su belaidžiais įrenginiais
pliusas Mažas ir originalus dizainas
pliusas Įmontuota įkraunama baterija
pliusas Kokybiškas garsas
pliusas Puikus nešiojamas garsiakalbis

Produkto specifikacijos:

  • „Bluetooth“ perdavimo atstumas: iki 15 m
  • Garsiakalbio galia: 3W
  • Žaidimo laikas: 5-8 valandos
  • Įkrovimo laikas: 3-4 valandos

Į paketą įeina:

- „Spider Man“ mini „Bluetooth“ garsiakalbis
- Mini USB maitinimo laidas
- 3,5 mm lizdo laidas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo