Lauko IP apsaugos kamera „Atom AR3S“ su veido aptikimu + automatinis stebėjimas 360 ° kampu - „CES Innovations Award 2017“

Kodas: 52-006
598,80 U$ 478,80 U$ Kaina be PVM: 399,00 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Lauko IP apsaugos kamera „Atom AR3S“ su veido aptikimu + automatiniu stebėjimu ir 360 ° kampu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Lauko IP apsaugos kamera „Atom AR3S“ su veido aptikimu + automatinis stebėjimas žiūrėjimo kampu iki 360 ° - „CES Innovations Award 2017.“. Ši kamera skirta naudoti lauke, pavyzdžiui, stebėti namus (lauko duris ir aplinkinius). Dėl 360 ° horizontaliai ir 108 ° vertikaliai pasukimo funkcijos galima stebėti platų plotą. Motono aptikimą užtikrina trys jutikliai, vienas priešais kamerą ir du gale. Dėka jutiklių išdėstymo, tarsi kamera net galėtų matyti net už fotoaparato. Aptikusi judesį per jutiklį, kamera iškart pasuka norima kryptimi ir sutelkia dėmesį į stebimos zonos įsibrovėlį. Lęšis gali atpažinti veido ir žmogaus judesius ir nuolat sekti jo judėjimą. Tada jūsų mobiliajame telefone (planšetiniame kompiuteryje) jis siunčia įspėjamąjį pranešimą su paveikslėliu apie stebimos zonos sutrikimą. Fotoaparatas turi tinklo jungties jungtį, per kurią ją galima prijungti prie maršrutizatoriaus kabeliu, o ne tik per „Wi-Fi“ ryšį.  

Kameros įrašai yra saugomi pagal jūsų nustatymus savo debesyje, arba galite naudoti saugojimo vietą prisijungdami prie savo „Google“ paskyros prie „Google“ disko, kuriame turite laisvų 15 GB. „Google“ paskyrą lengva nustatyti ir prisijungti prie jos. Tai atliekama tiesiogiai naudojant programą „Amaryllo“. Kita galimybė yra prijungti „Atom“ kamerą tiesiai prie „Amaryllo“ kompanijos debesies, kuri siūlo nemokamą vaizdo įrašų saugojimą savo serveryje, kad būtų galima archyvuoti praėjusias 24 valandas ir tris dienas po 10 sekundžių įspėjamųjų įspėjimų, kai aptinkama. Kitos archyvavimo programos yra mokamos.

apsaugos lauko kamera su judesio aptikimu ir veidu

Apsauginė kamera „ATOM AR3S“ turi įmontuotą dvipusį garso ir vaizdo srautą, kurio kokybė yra „Full HD“, o tai leidžia jį naudoti kaip vaizdo apsaugą. Aptikę judesį prieš namų kamerą, vaizdo įrašas perduodamas į jūsų mobilųjį telefoną ir per dvipusį garsą galite bendrauti su asmeniu, esančiu priešais kamerą. Veido aptikimo funkcija leidžia kamerai atpažinti žmogaus veidą. Signalizacijos metu kamera išsiųs įspėjimą su judesio aptikimo nuotrauka. Vėliau kamera bando aptikti veidą ir, aptikusi, išsiųs asmens veido atvaizdą. Prietaisas aptinka tik žmogaus veidą. Tai nereaguoja į gyvūnus ar kitus negyvus dalykus. Judesio aptikimą palaiko ir asmens ar asmenų stebėjimo fotoaparato matymo srityje funkcija. Servovariklis leidžia kamerai automatiškai pasisukti ir sekti aptikto žmogaus judėjimą. Kamera turi judesio aptikimo funkciją ir stebi aptiktą objektą 12 m atstumu.

Tai tikrai „TOP“ išmanioji kamera, 2017 m. Gavusi prestižinį CES apdovanojimą skaitmeninių fotoaparatų rinkos naujovių srityje.

Apsaugos IP kameros

Fotoaparate yra naktinis IR matymas su 4 IR šviesos diodais 5 m atstumu, 3x PIR judesio jutikliu ir garso jutikliu. Perduodant tiesioginį transliaciją galite naudoti 4x skaitmeninį priartinimą. Tai savaime įdiegiama apsaugos sistema, skirta naudoti tiek lauke, tiek viduje. Kamera ypač tinka namo aplinkinėms ir įėjimo durims stebėti, tačiau taip pat gali būti naudojama saugojimo, vartų, objektų ir bet kurios kitos vietos, kurioje norite apžvelgti, kas vyksta, stebėjimui. Diegimas yra labai paprastas. Atsisiųsdami „Amaryllo“ programą naudodami „Android OS“ ir „iOS“ per „GOOGLEPLAY“, būsite nukreipti per visą IP kameros diegimą.

Programoje yra įvairūs jutiklių nustatymai, leidžiantys nustatyti IP kamerą pagal jūsų poreikius. Naudodamas programą, įrenginys yra suporuotas su „WiFi“ maršrutizatoriumi ir apsaugos sistema yra aktyvi. Kamera prisimena iki 4 skirtingų „Wi-Fi“ tinklų, todėl galite prisijungti prie įvairių maršrutizatorių ir sugedus vienam ryšiui, jis prisijungs prie kito „Wi-Fi“ tinklo, kuris yra atmintyje ir yra jo diapazone. Programoje taip pat galima prijungti papildomas „Amaryllo“ kameras. Taigi galite apimti kelias vietas ir perjungti kameras.

Apsauginė kamera su veido aptikimo ir žiūrėjimo kampu 360

Visiškas ryšys per nepasiekiamą 256 bitų šifravimą. Todėl kokybės, saugumo ir greičio perdavimo vaizdo ir garso yra aukščiausiu lygiu. Naudodamiesi programa, galite žiūrėti tiesioginį fotoaparatų perdavimą „Full HD“ raiška 1920x1080. Trikdžius garso ar judesio jutiklį, fotoaparatas paleidžia ryškų aliarmą ir per mobiliajame telefone esančią programą gausite teksto ir vaizdo įspėjimus. Galite pradėti tiesiogiai transliuoti, kad pamatytumėte, kas vyksta. Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu. Fotoaparate yra įmontuotas variklis, leidžiantis judėti 360 °, leidžiantis stebėti visą zoną, kurioje yra kamera.

OUTDOOR IP apsaugos kameros fhd rinkinys su adapteriuR 3 reiškia programos nustatymus

Lauko IP apsaugos kamera yra nuolat maitinama per „micro USB“ ir AC / DC adapterį. Pridedamą laikiklį galite montuoti ant lubų, toje vietoje, kur jis geriausiai matys 360 ° diapazone. Amaryllo įmonė pasiūlymai su fotoaparatu kurio adjusment išorės saugojimo apie savo serverius variantas. Siūloma nemokama 3 dienų signalizacijos vaizdo įrašų saugojimo paslauga. Kiekvienas aliarmas įrašomas į išorinę atmintį 10 sekundžių trukmės vaizdo įrašu. To pakanka, kad sužinotumėte, kas nutiko, ir turite vaizdo įrodymų.

„Amaryllo“ taip pat siūlo galimybę suaktyvinti 7, 30 ar 365 dienų paslaugos paslaugas , teikiančias išorinę jūsų vaizdo įrašų ir nuotraukų saugyklą jų serveriuose. Kitos funkcijos taip pat yra pakuotėje. Galite išbandyti pakuotę 30 dienų bandymo metu. Suaktyvinti paslaugą galima keturiais paprastais veiksmais, naudojant pridėtas instrukcijas ir QR kodą. Ši „Amaryllo“ teikiama paslauga yra mokama. „Google“ siūlo nemokamą 15 GB saugyklos vietą ir prie jos galite prisijungti naudodamiesi programa ir „Google“ paskyra.

„AR AR“ programos ypatybės

Funkcijos:

pliusas „WiFi Security IP“ kamera su „IR Night Vision“
pliusas Veido aptikimas ir aptikto asmens sekimas
pliusas 3x PIR ir garso jutiklis su dvipusiu garso perdavimu
pliusas Galimybė prijungti nemokamą „Google“ saugyklą, kurios talpa yra 15 GB duomenų
pliusas Judesio aptikimas ir aptikto asmens sekimas 12 metrų atstumu
pliusas Prisijungimas per „Wi-Fi“ tinklą arba per tinklo kabelį

Specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: 1 / 2,7 "CMOS
Rezoliucija: „Full HD“ 1920x1080 30 kadrų per sekundę, 720P, 480P, 360P
Skaitmeninis mastelis: 4x
Kampinis vaizdas sukant kamerą: 360 °
Vaizdo glaudinimas: H.264, MJPEG
Atmintis: įmontuota 8 GB
Vaizdo saugumas 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Įmontuotas mikrofonas:
Veido aptikimas: taip (aptiktas asmuo stebimas veidų duomenų baze)
Judesio jutiklis: 3x PIR judesio jutiklis
Garso jutiklis: garso jutiklis
Garsas: įmontuotas dvipusis mikrofonas
Pranešimų, teksto ir paveikslėlių siuntimas į įrenginį: Taip
IR naktinis matymas: 4 IR šviesos diodai
Įtampa: 12V / 3,75A DC
IP apsauga: IP66 atsparus vandeniui, nepraleidžia dulkių
Operacinė sistema: „iOS 7“ ir naujesnės versijos, „Android 4.1“ ir naujesnės versijos
„WiFi“: belaidis „MIMO 2x2 2,4 GHz“ 802,11 b / g / n
Matmenys: 130x110x63 mm
Darbinė temperatūra: nuo -30 iki 50 ° C
Svoris: 0,8 kg


Turinys:

1x lauko IP apsaugos kamera
1x pagalvėlė fotoaparatui pritvirtinti prie lubų
1x AC / DC adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo