LED naktinė lempa su „WiFi“ „Full HD“ kamera ir žadintuvu + 16 GB atmintimi

Kodas: 10-184
163,90 U$ Kaina be PVM: 136,59 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Mėnulio formos LED naktinė lempa su „WiFi Full HD“ kamera ir žadintuvu + 16 GB atmintis + skaitmeninis laikrodis, įkraunama USB jungtimi.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

Mėnulio formos LED naktinė lempa su „WiFi Full HD“ kamera ir žadintuvu + 16 GB atmintis + skaitmeninis laikrodis, įkraunama USB jungtimi. Daugiafunkcinė lempa - tai ne tik apšvietimas, bet ir aukštos kokybės HD „WiFi“ kamera, intymus žadintuvas, turi snaudimo, miego ir pažadinimo režimą, daugialypį intelektualų pritemdymą, lietimui jautrų valdymą ir įkraunamą USB. LED naktinė lempa su žadintuvu , su skaitmeniniu laikrodžiu turi 14 šviesos diodų su ryškumo reguliavimu, tinkančiais miegamajam, vaiko kambariui, biurui ar kelionėms. Vaizdo kamera yra lemputės viršaus centre ir to net nepastebėsite. Šnipinėkite paslėptą kamerą, kurią galite įsigyti internetu už gerą kainą tiesiai mūsų parduotuvėje.

Jį galima tiesiogiai maitinti per įmontuotą įkraunamą 1500mAh ličio akumuliatorių, kurio baterija veikia iki 48 valandų (nepertraukiamo įrašymo 1,5 valandos trukmė), arba visam laikui per USB maitinimo šaltinį. Didelis šio gaminio privalumas yra tai, kad jis yra daugiafunkcinis , be naktinės lempos ir žadintuvo funkcijų, jis taip pat turi „WiFi HD“ kamerą su nuotoliniu „Wi-Fi“ peržiūra, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius vaizdo įrašus ir nuotraukas naudodamiesi mobiliąja programėle .

Paslėpta „WiFi“ 1080p HD kamera

Integruota kamera palaiko nuotolinį „Wi-Fi“ žiūrėjimą, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius vaizdo įrašus ir nuotraukas naudodamiesi mobiliąja programa .

Atsisiųskite nemokamą „HDeCAM“ programą per „Google Play“ parduotuvę („Android“) arba „Apple Store“ („iOS“) ir prijunkite savo įrenginį prie namų „WiFi“, tada realiuoju laiku žiūrėkite FULL HD vaizdo įrašą iki 1080p. Taigi, net ir nesant, galite pamatyti, kas vyksta jūsų namuose, biure ar parduotuvėje. Jis taip pat palaiko mini paslėptų fotoaparatų fotografavimą, tiesiog dirbkite su savo išmaniuoju telefonu, kol esate namuose ar lauke, ir jūs galite lengvai fotografuoti, tada juos išsaugoti ar peržiūrėti naudodami programą, kurią galite atsisiųsti, kaip aprašyta gaminio pakete.

stalo lempos kamera

Naktinės Mėnulio lempos šviesa gali skleisti įvairaus ryškumo šviesą, kad pritaikytų jūsų ritmą ir nuotaiką, padėdama jums užmigti ir patogiai miegoti. Lempa pagaminta iš netoksiškų , energiją taupančių, bekvapių , aplinkai nekenksmingų medžiagų ir yra tinkama pastatyti bet kur, bet ypač ant naktinio stalelio. Jie moduliuoja jūsų biologinį laikrodį, kuris padeda skatinti ramų miegą ir pagerina jūsų sveikatą.

LED naktinis žibintas su žadintuvu ir skaitmeniniu laikrodžiu

Unikalus patentuotas dizainas - imituojamas mėnulio dizainas laiko rodymo funkcijai. Naktinės lempos perimetre esančios ilgos linijos rodo valandos rodykles, o trumpos - minutės rodykles, taip pat ekranas yra lengvai skaitomas skaitmeninis laiko rodymas.

„wifi“ kamera naktinėje lempoje su žadintuvu

Nuostabus LED naktinės lempos ir laikrodžio derinys - vizualiai malonus žadintuvas su keliomis elegantiškomis funkcijomis. Laipsniškas šviesos ir garsų ryškėjimas leidžia sklandžiau pabusti, ypač vaikams ir suaugusiems, taip pat tiems, kurie miega labai lengvai.

Rafinuotas užmigimo režimas - išmanusis laikrodis pradės pritemdyti per 60 minučių nuo paskutinio prisilietimo. Reguliuojamas šviesos intensyvumas - ilgai paspaudę ir laikydami apatinį mygtuką, galite reguliuoti norimą šviesos ryškumą skaitymui ar prieš miegą.

LED lempa taip pat yra puikus šviesos šaltinis - į vaiko kambarį ir idealiai tinka kaip naktinė lempa ant naktinio stalelio. Šviesa yra minkšta ir švelni, labai minkšta ir maloni, o dizainas gražiai atrodo mėnulio formos. Geras sprendimas probleminiam vaikų pažadinimui anksti ryte.

Ilgas akumuliatoriaus tarnavimo laikas - įmontuota įkraunama 1500mAh ličio baterija, iki visiškai įkrautos baterijos veikia iki 48 valandų. 14 šviesos diodų gali veikti ilgą laiką, jums tikrai nereikia labai dažnai krauti lempos.

Aukščiausios klasės ROHS sertifikuota gumuota lempos paviršiaus medžiaga , ekologiška, maloni liesti ir atspari įbrėžimams. Naktinis laikrodis turi laiko rodymo funkciją, žadintuvo, reguliuojamos apšvietimo, miego, snaudimo, energijos taupymo ir kt. Funkcijas.

Funkcijos:

Pliusas „WiFi“ paslėpta aukštos kokybės HD kamera 1080p
Pliusas Naktinė lempa su žadintuvu
Pliusas Laiko skaitmeninis ir laikrodžio rodymas (šviesos diodų pavidalu)
Pliusas Pabudimas, snaudimas ir užmigimo funkcija
Pliusas Malonios žadintuvo melodijos su gamtos garsais
Pliusas Minkšta mėnulio šviesa sukuria harmonijos ir laimės pojūtį.

Paslėptos kameros funkcijos ir specifikacijos:

Vaizdo įrašo skiriamoji geba 640 * 480/1280 * 720/1920 * 1080
Vaizdo formatas ir kadrų dažnis: 25 k./s, H.264 glaudinimas (.AVI)
Nuotraukos skiriamoji geba 1920 * 1080 (JPG formatas)
Vidinė atmintis: 16 GB
Laiko sinchronizavimo palaikymas
Nepertraukiamas įrašymo laikas 1,5 valandos
Nuotolinis vaizdo įrašas per „HDeCAM“ programą, fotografavimas, vaizdo mobilusis aptikimas
„Android“, „iOS“ ir „Windows OS“ palaikymas

Naktinės lempos savybės ir specifikacijos:

Naktinė lempa + žadintuvas + laikrodis
14 šviesos diodų su ryškumo reguliavimu
Įmontuota įkraunama ličio baterija 1500mAh
Visas įkrovimo laikas: 3,5 valandos
Medžiaga: ABS + PC
Įvestis: DC / 5V-1A
Įtampa: DC 5V
Įkrovimo prievadas: „Micro USB“
Svoris: 170 g
Matmenys: 128 x 41 x 134 mm

Į paketą įeina:

1x naktinė lempa su žadintuvu ir „WiFi“ kamera
1x USB laidas
1x vartotojo vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo