Palieskite šnipinėjimo akinius naudodami HD kamerą + P2P tiesioginį vaizdo įrašą + „WiFi“

Kodas: 10-174
174,90 U$ Kaina be PVM: 145,75 U$
išparduota Atsiprašome, ši prekė šiuo metu išparduota.
Taip! Mes ten siunčiame US

Parduodami internetiniai lietimui jautrūs šnipinėjimo akiniai su HD kamera + P2P tiesioginis vaizdo įrašas + „WiFi“. Stilingi ir šnipiniai akiniai praktiškai naudojami nepastebimam įrašymui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Parduodami internetiniai lietimui jautrūs šnipinėjimo akiniai su HD kamera + P2P tiesioginis vaizdo įrašas + „WiFi“. Stilingi ir šnipiniai akiniai yra praktiškai naudojami nepastebimai įrašant aplinką, o ypač lengviems, tik 40 g konstrukcijoms, jie yra patogūs naudoti kasdien. Tuo pačiu metu nereikia spausti jokių mygtukų, nes jie reaguoja tik į lietimą . Su šiais šnipinėjimo akiniais jūs įrašote tai, ką matote, kai turite laisvas rankas, nekeldami įtarimo. Kitas privalumas yra tiesioginis perdavimas „WiFi“ ryšiu tiesiai į mobilųjį telefoną per „Pro iCam“ programą, kuri yra laisvai prieinama „ Android“ ir „iOS“ . Naudodamiesi programa galite ne tik peržiūrėti užfiksuotus vaizdus, bet ir atkurti įrašytus vaizdo įrašus. Dėl „P2P“ palaikymo akinius galima prijungti prie interneto naudojant mobilųjį telefoną, kad būtų sukurtas „WiFi Hotspot“ ir leista draugams žiūrėti tiesioginę medžiagą internete.

Kamera įmontuota į akinių rėmą ir nuskaito per vienpusį skaidrų plastiką, kas užtikrina jo slaptumą. Fotoaparatas nematomas plika akimi, bet kokiu kampu ir nėra apšviestas. Valdymas yra gana paprastas, naudojant jutiklinę kilimėlę akinių rėmelio išorėje, taip pat sukurtas taip, kad būtų nepastebimas. Šie šnipinėjimo akiniai puikiai užmaskuoja bet kokius įtarimus, nes jie veikia kaip stilingas jūsų aprangos priedas.

Kamera tiksliai paslėpta akinių rėmelyje

Akiniai su fotoaparatu turi skaidrius skaidrius lęšius.

kamera akiniuose wifi

Akiniai turi įmontuotą judesio jutiklį, kuris gali aptikti judėjimą ir tada perspėti jus pranešdamas tiesiai į savo mobilųjį telefoną per „Pro iCam“ programą . Naudinga funkcija, kai reikia išeiti iš biuro, tačiau tuo pat metu turite būti tikri, kad niekas nesilankys jūsų darbastalyje, kol esate išvykęs. Užfiksuoti vaizdai įrašomi „Full HD“ formatu 1920x1080p, 30 kadrų per sekundę, „microSD“ kortelėje, bet ne daugiau kaip 64 GB . Akiniuose yra integruota 280 mAh talpos įkraunama baterija , kuri įmontuota tiesiai į nuimamą akinių rankeną ir užtikrina fotoaparato veikimą maždaug 75 minutes. Jei reikia įkrauti akumuliatorių, atkiškite ranką ir įkraukite ją naudodami „micro USB“ laidą . Didelis privalumas yra tas , kad pakuotėje yra dar viena atsarginė rankos su akumuliatoriumi, kurią pritvirtinsite prie akinių kraunant kitą bateriją . Tai leidžia jums nuolat įrašyti vaizdo įrašą. Taip pat įvertinsite akumuliatoriaus įkrovimo per „Powerbank“ funkciją , kuri užtikrins, kad po ranka visada turėtumėte įkrautą akumuliatorių.

akiniai su fotoaparatu

Šnipinėjimo akiniai yra puikus pasirinkimas jums, jei jums reikia padaryti neįkyrų susitikimo įrašą be jokių įtarimų . Akinius galima plačiai naudoti, nes juos galite naudoti, pavyzdžiui, atostogaudami, koncertuodami ar įrašydami įvairias gyvenimo patirtis. Prijungę „Full HD“ akinius prie kompiuterio per USB, jie veikia kaip atminties kortelių skaitytuvas, o įrašytus vaizdo įrašus ir nuotraukas galite atsisiųsti tiesiai į savo kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį.

akiniai su HD kamera

Funkcijos:

Elegantiški akiniai su HD kamera
Palieskite akinių rankos valdymą
Judesio jutiklis su įspėjimo įspėjimu
„WiFi“ ryšio ir P2P palaikymas
Naudojama iki 64 GB „microSD“ kortelė

Specifikacijos:

Optika: 2,0 MP CMOS
Vaizdo raiška: 1920x1080p
Kadrų santykis: 30 kadrų per sekundę
Vaizdo glaudinimas: H.264
Vaizdo formatas: AVI
Nuskaitymo kampas: 70 °
Atminties kortelės: „microSD“ kortelės 8–64 GB
Baterija: 280 mAh
Baterijos veikimo laikas: apytiksliai 75 minutės (darbo laikas)
Įkrovimo laikas: 1-2 valandos
Tinklo ryšys: P2P, „WiFi“
Maitinimas: DC-5V
Maitinimo laidas: mikro USB
Sistemų palaikymas: „iOS“, „Android“
Matmenys: 149mm x 146mm x 41mm
Svoris: 40 g

Pakuotės turinys:

1x „WiFi“ akiniai su kamera
2x akinių rankena su baterija
1x įkrovimo adapteris rankoms
1x „Micro USB“ laidas
1x valymo šluostė
1x USB su programine įranga
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo