Rašiklio kamera FULL HD + 8GB atmintis

Kodas: 10-079
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Rašiklio kamera FULL HD + 8GB atmintis - mini kameroje, esančioje švirkštimo priemonėje arba šnipinėjimo švirkštimo priemonėje, yra įmontuota kokybiška kamera, kuri įrašo vaizdo įrašus arba daro puikios kokybės nuotraukas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Rašiklio kamera FULL HD + 8GB atmintis - mini kameroje, esančioje švirkštimo priemonėje ar šnipinėjimo švirkštimo priemonėje, yra įmontuota kokybiška kamera, kuri įrašo vaizdo įrašus arba daro puikios kokybės nuotraukas. „Super“ vaizdo jutiklis gali įrašyti vaizdo įrašus net esant silpnam apšvietimui. „Full HD“ 1080p 30 kadrų per sekundę greičiu arba 720p iki 60 kadrų per sekundę su H.264 vaizdo glaudinimo funkcija. Švirkštimo priemonėje taip pat yra mikrofonas, įkraunama baterija ir įmontuota 8 GB atmintis. Rašiklis tinka įrašyti patalpose ar lauke. Švirkštimo priemonę valdyti labai paprasta - vienu mygtuku. Su šiuo „Spy“ rašikliu galėsite rašyti ir pakeisti kasetę.

rašikliu pilna HD kamera

Ilgai paspaudus viršutinės pusės mygtuką, fotoaparatas persijungia į budėjimo režimą, kurį signalizuoja mėlynas šviesos diodas, kuris yra priešingoje rašiklio pusėje, kuri lieka paslėpta nuo aplinkinių. Vaizdo įrašymas pradedamas paspaudus mygtuką, o kitą kartą paspaudus, įrašymas bus sustabdytas, o vaizdo įrašas bus išsaugotas vidinėje atmintyje. Vaizdo įraše rodoma įrašymo data ir laikas.

„Camera Pen HD“

Dukart spustelėjus budėjimo režimu, rašiklis persijungia į fotografavimo režimą (mirksi mėlynas ir žalias šviesos diodų indikatorius). Paspaudus mygtuką, nuotrauka padaroma ir saugoma vidinėje atmintyje. Tada, pakartotinai dukart spustelėjus, rašiklis vėl persijungia iš fotografavimo į vaizdo režimą. Įkrauti galima iš USB prievado, prijungto prie kompiuterio, arba iš USB įkroviklio (nepridedamas). Prijungus prie kompiuterio, prietaisas gali būti naudojamas kaip standartinė USB atmintinė duomenų archyvavimui.

Funkcijos:
Miniatiūrinė mini DVR kamera, paslėpta rašomajame rašiklyje.
Įmontuotas labai jautrus mikrofonas.
Jungiamumas su kompiuteriu per USB 2.0 prievadą.

Techninės specifikacijos:
Žiūrėjimo kampas: 65 ̊
Mažiausias apšvietimas: 1 liuksas
Vaizdo formatas: MOV
Suspaudimo formatas: H.264
Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920x1080, 1280x720
Vaizdo įrašų dažnis: maks. 1080p. 30 kadrų per sekundę, maks. 720p 60 kadrų per sekundę
Nuotraukos formatas: JPG 204x1536
USB sąsaja: USB 2.0
Galimybė įkrauti akumuliatorių per DC 5V / 500mA adapterį
Baterijos talpa: 380mAH
Matmenys (ilgis, skersmuo): 155 mm x 15 mm
Svoris: 50 g

Pakuotėje yra:
1x rašomasis rašiklis su paslėpta kamera FULL HD ir 8 GB atmintimi
1x vadovas


Kodėl verta pas mus pirkti šnipų technologijas?

Mes esame tiesioginiai šnipinėjimo technologijų importuotojai ir platintojai, turintys ilgametę patirtį. Mes tiesiogiai su gamintoju konsultuojamės dėl savo reikalavimų dėl siūlomų gaminių perdirbimo ir tobulinimo. Kiekvienas produktas, kurį įtraukiame į pasiūlymą, turi praeiti įėjimo kokybės kontrolę, ir tik tada jis yra įtrauktas į mūsų siūlomą šnipinėjimo produktą.

Mūsų bandymai rodo, kad mes parduodame efektyvesnę ir ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su konkurentų produktais. Kilus netikėtoms techninėms problemoms, stengiamės kuo skubiau išspręsti situaciją, kad patenkintume klientą.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (4)

71%