„Wifi“ kamera su akiniais HD su galimybe tiesiogiai transliuoti internetu

Kodas: 10-119
148,50 U$ Kaina be PVM: 123,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

„Wifi“ kamera su saulės akiniais HD, palaikanti „microSD“ korteles iki 64 GB galimybę žiūrėti tiesioginius srautus internetu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Wifi“ kamera su saulės akiniais HD su „microSD“ kortelių palaikymu iki 64 GB ir galimybe žiūrėti LIVE transliaciją internetu. Dėl visų šių funkcijų fotoaparatas akiniais nuo saulės yra idealus įrenginys vaizdo įrašams įrašyti su garsu, kad ir kur būtumėte. Jei jums reikia įrašyti pokalbį, susitikimą ar tiesiog įrašyti patirtis iš atostogų ar įvairių sporto šakų, šie akiniai su HD kamera yra skirti jums.

Stilingi akiniai su aukštos kokybės vaizdu ir tiesioginio srauto internetu galimybė.

„Wifi“ akiniai turi ryšį su maršrutizatoriumi arba, sukūrę prieigos tašką, galite prijungti akinius prie savo mobiliojo telefono ir planšetinio kompiuterio. Tiesioginį srautą keturi vartotojai gali būti prijungti prie jūsų akinių ir stebėti tiesioginį srautą, kad ir kur būtumėte. Privalumas yra tas, kad įrašote tiksliai tai, ką galite pamatyti, kai jūsų rankos yra laisvos, ypač sportuojant ar atostogaujant, kur jos taip pat apsaugos jus nuo saulės. Akinius su fotoaparatu galima valdyti „P2PLiveCam“ programa per vietinį „Wi-Fi“ tinklą, kai jie suporuoti su mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Programa palaiko „Android“ operacinę sistemą ir „iOS“ ir ją galima atsisiųsti iš „Google Play“ arba „iTunes“. Kitas variantas yra prijungti jį per vietinį „WiFi“ tinklą prie nešiojamojo kompiuterio ar asmeninio kompiuterio. Nėra nieko lengvesnio ir praktiškesnio už fotoaparatą, integruotą į akinius. Fotoaparato įrašai yra saugomi tiesiai į akinius „ microSD“ kortelėje iki 64 GB (nepridedami).

akiniai nuo saulės su HD kamera wifi

Susieję su savo telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, galite pakeisti fotoaparato arba fotoaparato nustatymus. Galite pasirinkti vaizdo įrašą HD 1080x720Pat 25 kadrų per sekundę arba 640x480P 25 kadrų per sekundę greičiu. Vaizdo įrašai saugomi „microSD“ kortelėje ASF formatu, o įrašant per vietinį „WiFi“ tinklą ar internetą - AVI formatu. Įrašą iš kortelės galite peržiūrėti laisvai atsisiųstoje programoje „VLCPlayer“ arba „SMPlayer“. Akiniai taip pat gali būti naudojami kaip apsaugos kamera. Tiesiog padėkite juos, pavyzdžiui, ant stalo, kad objektyvas galėtų stebėti jums reikalingą plotą, o taikydami - nustatyti judesio aptikimą. Aliarmas praneš vaizdiniais pranešimais, kai aptiks judesį ir vaizdo įrašas bus įrašytas į „microSD“ kortelę, tada galėsite jį atsisiųsti į savo mobilųjį telefoną. Judesio aptikimas efektyvus iki 6 m. Tiesioginis vaizdo srautas ir vaizdo įrašymas atliekamas su garsu. Mikrofonas gali įrašyti garsą iki 4 m. Programa taip pat turi funkciją , leidžiančią ciklinį įrašymą, o tai reiškia, kad kai kortelė pilna, ji automatiškai pašalina seniausius įrašus ir įrašo naujus.

akiniai nuo saulės su HD kamera per wifi

Naudojant 64 GB „microSD“ kortelę, ji gali įrašyti iki 64 valandų vaizdo įrašų HD raiška 1280x720P. Įmontuotos baterijos talpa yra 250 mAh vienam įkrovimui ir ji įrašys 25 minutes. Akinius taip pat galima prijungti prie „POWERBANK“, kad prailgintumėte vaizdo įrašymo trukmę prijungus išorinę bateriją (pavyzdžiui, kai „POWERBANK“ talpa yra 2500mAh, įrašymo trukmė yra iki 4 valandų). Saulės akinių fotoaparatą taip pat galima prijungti prie nuolatinio maitinimo šaltinio per USB maitinimo adapterį. Objektyvo matymo kampas yra 120º, leidžiantis stebėti didelį plotą.  

Akiniai taip pat turi vieną veikiantį LED diodą , kuris leis jums orientuotis net ir visiškoje tamsoje. Šį praktišką apšvietimą įvertinsite daugeliu atvejų.


Funkcijos:

pliusas „Wifi“ kamera paslėpta akiniuose
pliusas HD raiška su galimybe tiesiogiai transliuoti internetu
pliusas Judesio aptikimas ir aliarmo pranešimų siuntimas.
pliusas Iki 64 GB „microSD“ kortelių naudojimas
pliusas Galimybė tiekti maitinimą per POWERBANK
pliusas „Wifi“ ryšys per vietinį tinklą ARBA ryšys per maršrutizatorių

specifikacijos:

Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1280x720P, esant 25 kadrų per sekundę, 640x480, esant 25 kadrų per sekundę greičiui
Garso įrašas: garso įrašymas iki 5 m
Vaizdo įrašymo formatas: AFS / AVI
Atmintis: iki 64 GB talpos „microSD“ kortelė
Objektyvas: 2 megapikselių CMOS
Žiūrėjimo kampas: 120 °
Jungtis: USB
Prisijungimas per internetą: taip
Tiesioginio perdavimo jungčių skaičius: 4 vartotojai
Temperatūros diapazonas: nuo -20 iki +60

Turinys:

1x „Wifi“ akiniai su fotoaparatu
1x USB laidas
1x diegimo kompaktinis diskas
1x vadovas

Svarbus pastebėjimas

Kodėl verta pirkti šnipų technologiją per mūsų elektroninę parduotuvę?

Per kelias savaites išbandome kiekvieną naują gaminį ir po galutinio patikrinimo įtraukiame į pardavimą
Mūsų pasiūlymas nėra pats didžiausias rinkoje, tačiau siūlome tik mūsų patikrintus produktus - kokybiškus ir patikimus šnipų gaminius
Mes nesame pigiausi, tačiau mūsų klientai yra patenkinti klientai.
Ilgametė patirtis parduodant šnipų produktus (šnipų kameras, šnipų įrangą), daugiau nei 5 metų patirtis
Ekspertų patarimai diegiant ir derinant produktus (telefonu arba el. Paštu)
Mes siūlome 24 mėnesių garantiją visiems produktams ir nemokamą grąžinimą per 14 dienų nuo pristatymo
Mūsų bendradarbiavimas nesibaigia pardavimu, mes siūlome kvalifikuotą klientų aptarnavimą
Pretenzijų atveju mes stengiamės sutrumpinti apdorojimo laiką iki minimumo (paprastai 7–14 dienų). Jei prekės yra nefunkcionalios, pateikiamas sprendimas keistis nauju gabalu

PASTABA: jei radote konkuruojančius gaminius (su žymiai mažesnėmis sąnaudomis) , kurių dizainas gali būti tas pats, tačiau naudoti komponentai, tokie kaip stiprintuvai, baterijos ir kt., Gali būti pigūs (pigesni) produkto variantai, todėl jie turi reikšmingą poveikį kokybės ir eksploatavimo trukmės. Rekomenduojame klientams apsvarstyti investicijų ir pirkimo pelningumą taip pat atsižvelgiant į tai.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo