„Wifi“ šnipinėjimo kamera paslėpta skaitmeniniame žadintuve

Kodas: 10-061
130,90 U$ Kaina be PVM: 109,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

„Wifi“ šnipinėjimo kamera, paslėpta skaitmeniniame žadintuve, leidžia realiuoju laiku stebėti objektą nešiojamajame, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone / „iPhone“.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Wifi“ šnipinėjimo kamera, paslėpta skaitmeniniame žadintuve, leidžia realiuoju laiku stebėti objektą nešiojamajame, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone / „iPhone“. Patikima „Wi-Fi“ kamera su gera paslėpta slapta vieta gali būti tikra galinga priemonė stebint jūsų namus ar biurą, kai išeinate, o tai užtikrina asmens ir turto saugumą. Jį lengva valdyti, gerai reaguoti, greitai reaguoti, aiškus vaizdas ir garsas.

Be to, ši kamera atrodo kaip skaitmeninis laikrodis, todėl niekas net nemano, kad jos viduje yra paslėpta kamera. Jame yra išimama ličio įkraunama baterija, kurią prireikus galima lengvai pakeisti. Vaizdo įrašymas su 480p garsu saugomas „ micro SD“ kortelėje , palaikančioje iki 32 GB. Padėkite fotoaparatą tinkamoje vietoje stebėjimui ir pasukite „wifi“ padėtį „įjungta“. Atsisiųskite programinę įrangą į savo nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną su „Android“ arba „iPhone“ ir prijunkite įrenginį. Tokiu būdu galite lengvai žiūrėti internetinę „wifi spy camera“ transliaciją žadintuve.

„wifi“ signalizacija

Apibūdinimas:

Vaizdo įrašas: VGA (640 * 480)
Kadras: 30 kadrų per sekundę
Atminties kortelė: „MicroSD / TF“ iki 32 GB
Jutiklių technologija: CMOS
Maitinimas: DC 5V / 1A

Į paketą įeina:

1x „Wi-Fi“ signalizacija
1x nuimamas li-on akumuliatorius
1x USB laidas
1x pincetas mikro SD įterpimui
1x adapteris
1x USB skaitytuvas
1x vadovas

Kodėl verta pas mus pirkti šnipų technologijas?

Mes esame tiesioginiai šnipinėjimo technologijų importuotojai ir platintojai, turintys ilgametę patirtį. Dėl mūsų reikalavimų, susijusių su siūlomų produktų perdirbimu ir tobulinimu, mes konsultuojamės tiesiogiai su gamintoju. Kiekvienas produktas, kurį įtraukiame į pardavimą, turi praeiti įėjimo kokybės kontrolę ir tik tada yra įtrauktas į mūsų šnipinėjimo produktų pasiūlymą.

Mūsų bandymai rodo, kad mes parduodame efektyvesnę ir ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su konkurentų produktais. Kilus netikėtoms techninėms problemoms, stengiamės kuo skubiau išspręsti situaciją, kad patenkintume klientą.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo