Dviračio šalmas „Intelligent“ - „Livall BH51M“

Kodas: 64-003
U$274.80 U$154.80 Kaina be PVM: U$129.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

„Intelligent“ dviratininkų šalmas - „Livall BH51M“ su „Bluetooth“ buvo sukurtas specialiai dviratininkų saugumui, jis gali būti naudojamas kaip laisvų rankų įranga, tuo pačiu užtikrinant iki 270 ° matomus šviesos diodų žibintus šviesos signalizavimui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Pažangus dviračio šalmas - „Livall BH51M“ su „Bluetooth“ sukurtas specialiai dviratininkų saugumui, jis gali būti naudojamas kaip laisvų rankų įranga, tuo pačiu užtikrinantis iki 270 ° šviesos diodų žiburių matomumas šviesos signalizavimui. Dviračių sportas šiais laikais yra labai populiari veikla, be to, tai yra transporto priemonė į darbą, tačiau nereikia pamiršti ir saugumo. Vienas iš saugių elementų yra šalmas, kurio pagrindinė užduotis yra apsaugoti galvą kritimo atveju. Tačiau šalmas gali pasiūlyti ne tik pagrindinį saugumą.

„Livall“ pasiūlė unikalų išmanų šalmą, kuriame saugumas, technologijos ir dizainas sujungiami labai kokybiškai , kad jūsų važiavimas dviračiu būtų malonumas. Iki 12 vėdinimo angų puiku šalmą vėdinti karštu vasaros oru. Puikus ir funkcionalus dizainas padaro „Livall BH51M“ puikų šalmą kasdieniam važiavimui dviračiu ar kitoms sportinėms veikloms.

Pažangus šalmas BH51M

Šalmo kokybė taip pat įrodyta ir patvirtinta tarptautiniais apdovanojimais - „ LIVALL“ šalmas laimėjo daugybę apdovanojimų už „BH51M“ šalmą, įskaitant metų gaminio apdovanojimą „Urban“ kategorijoje ISPO Miuncheno 2018 dviračių centre (didžiausia sporto prekybos rinka Europoje). . 2018 m. Sausio mėn. Šis šalmas gavo apdovanojimą už naujoves „Tech for a Getter World“ CES Las Vegase. 2017 m. Šalmas gavo „Eurobike“ apdovanojimą už „Aksesuarus“ ir IFA inovacijų apdovanojimą „Sportinis prietaisas“.

„Livall BH51M“ apdovanojimai

Kiekvienas dviratininkas turėtų rūpintis, kad jis būtų pakankamai matomas kelyje dienos ir nakties saugumui užtikrinti. Naudojant išmaniuosius šalmus „Livall“, tai nebus problema, nes jo gale yra integruoti intensyvūs šviesos diodai, kurie yra matomi nuolat . Diodai netgi gali parodyti važiavimo krypties signalizaciją . Laisvų rankų įranga turi „ Bluetooth“ rinkinį su stereofoniniais garsiakalbiais ir mikrofoną su aplinkos triukšmo mažinimu. Per „Bluetooth“ galite prisijungti prie savo mobiliojo telefono naudodami laisvai prieinamą programą „Livall Riding“ („iOS“ ir „Android“), kuri suteikia jums visą reikalingą informaciją apie važiavimą dviračiu. Susieję išmanųjį telefoną su šalmu, galėsite naudotis naujomis funkcijomis, tokiomis kaip skambučių priėmimas, populiarios muzikos klausymasis ar telefono navigacijos instrukcijos.

Nemokama walkie-talkie bendravimas yra taip pat prieinama tarp Livall šalmai, kuri remiasi radijo siųstuvo. „Livall“ šalmas taip pat padidina saugumą, naudodamas integruotą smūgio jutiklį , kuris kritimo atveju siunčia SOS signalą į numatytąjį kontaktinio asmens numerį su dabartine jūsų buvimo vieta, jei liekate be sąmonės. Šalmo maitinimo šaltinis yra 600mAh įkraunama baterija, kuri gali pasiūlyti iki 10 valandų per vieną įkrovimą esant LED signalizacijai, ir apie 3–6 valandas klausantis muzikos.

„Livall BH51M“ šalmas„Livall“ šalmas

Šalmas įjungiamas guminiu mygtuku šalmo gale, o šalia mygtuko po guminiu dangteliu yra magnetinis įkrovimo prievadas. Visos dalys yra pakankamai izoliuotos nuo vandens ir prakaito. Patogiam šalmo valdymui taip pat pridedamas belaidis valdiklis , kuris lengvai pritvirtinamas prie dviračio vairo gumine juosta. Su atitinkamu valdikliu mes galime suaktyvinti krypties signalizaciją, taip pat atsiliepti į skambutį, sureguliuoti garso garsumą, įjungti kamerą išmaniajame telefone ir tada nufotografuoti arba įjungti „Walkie-talkie“ siųstuvą tarp „Livall“ šalmų. Jei esate aktyvus dviratininkas mėgaudamasis šiuolaikinėmis technologijomis, tikrai įvertinsite šį išmanųjį šalmą. Ne tik palengvina bendravimą važiuojant nesustojant, bet ir padidina jūsų saugumą. Šalmą taip pat galima naudoti važiuojant žirgu, riedučiais, riedlentėmis ir pan . Mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite kitų modelių „Livall“ šalmus.

„Livall“ programa„Livall“ programos funkcijaLivall sos signalas„Livall“ šalmų komplektas„Livall“ šalmo vairavimo duomenys

Funkcijos:

pliusas Kokybiškas šalmo dizainas
pliusas „Bluetooth“ laisvų rankų įranga / garsiakalbis
pliusas Šviesos diodų signalizacijos matomumas 270 °
pliusas SOS įspėjimas kritimo atveju
pliusas Baterijos veikimo laikas šalme iki 10 valandų

„Livall“ šalmų specifikacija:

Modelis: BH51M
Galvos apimtis: 57 - 61 cm
Galiniai žibintai: grupiniai šviesos diodai
„Bluetooth“: „BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP“, diapazonas iki 10 metrų
Garsiakalbiai: stereofoniniai 2x 0,5W
Mikrofonas: -42 dB
Baterija: 600 mAh
Maitinimas: DC-5V / 0,5A
Įkrovimo prievadas: magnetinis USB laidas
Įkrovimo laikas: 2 valandos
Darbo laikas: maks. 10 valandų, muzikos klausymasis nuo 3 iki 6 valandų
Budėjimo režimas: maks. 180 dienų
Darbinė temperatūra: nuo 0 ° C iki 40 ° C
Svoris: 398 g

„Livall“ valdiklio specifikacija:

Modelis: BR80
Šalmo atstumo nuotolis: 10 metrų
Mygtukai: 4 krypčių, funkcinis mygtukas, racijos mygtukas, mygtukas fotografavimui
Naudojimas: visų tipų dviračiams
Baterija: 220 mAh
Budėjimo režimas: 2 metai
Matmenys: 58 x 37 x 55 mm
Svoris: 18 g

Turinio paketas:

1x „Smart Livall“ dviračio šalmas
1x USB laidas
1x „Livall“ valdiklis
1x vartotojo vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (2)

100%