„Flamingo“ baseino plūdė - vasaros hitas!

Kodas: 201-002
93,50 U$ 82,50 U$ Kaina be PVM: 68,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„Flamingo“ baseino plūdė - vasaros hitas! Tai pasirūpins atogrąžų atmosfera visur, kur ją vartojate, tuo pačiu pasilepindami ir linksmindamiesi vandenyje.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Flamingo“ baseino plūdė - vasaros hitas! Tai pasirūpins atogrąžų atmosfera visur, kur ją vartojate, tuo pačiu pasilepindami ir linksmindamiesi vandenyje. Pamirškite klasikinį, neįkyrų pripučiamą padą ir šį kartą paimkite išskirtinį kūrinį , su kuriuo karštais vasaros mėnesiais mėgaukitės puikia pramoga vandenyje. Vykstate atostogauti prie jūros ar ežero? Nepamirškite paimti šio stilingo pripučiamo padėklo , kad atkreiptumėte dėmesį, tačiau daugiausia patirsite šypsenėlių situacijų ir įsimintinų nuotykių su šeima ir draugais. Kada linksmintis, jei ne vasaros atostogų metu? Didžiuliai pripučiamo pado matmenys ir originalus dizainas užtikrina, kad kiekviename vandens vakarėlyje būsite dėmesio centre. Nuostabus pripučiamas flamingas, kurį pamilsite jūs ir jūsų draugai.

Pripučiami žaislai vaikams ir suaugusiesiems, skirti maudytis vandenyje prie jūros arba prie baseino - didžiulės stilingos pripučiamos trinkelės. Mėgaukitės vasara puikiu stiliumi!

XXL raudonasis flamingas

Sukurkite unikalią estetinę ir linksmą atmosferą namuose su didžiuliu plaukiojančiu gyvūnu jūsų baseine. Didelio dydžio dėka pripučiama trinkelė suteikia daug vietos dviem suaugusiesiems, kad galėtų mėgautis atsipalaidavimu, saulės voniomis ir vandens malonumais su savo partneriu. Pripučiama trinkelė yra tinkama praleisti laiką prie baseino, ežero, paplūdimio ar sode kaip gultas. „XXL“ pripučiami įklotai taip pat rado savo vietą garsenybių pasaulyje, kur jie yra labai mėgstami ir populiarūs, nes yra tinkamos pramogos garantas. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės PVC medžiagos ir turi dvi lengvai suimamas rankenas, skirtas manipuliuoti ir nepriekaištingai važiuoti vandeniu.

milžiniškas flamingo flamingas

E-parduotuvė, turime keletą modelių iš šių smagių atrakcionai galimų, todėl jūs turite unikalią galimybę pasirinkti tinkamiausią ir mėgautis vasarą didžiojo stiliaus.

Specifikacijos - Pripučiamas raudonasis flamingas:

  • Medžiaga: aukštos kokybės PVC
  • Matmenys: ilgis 1,9 m, plotis 1,9 m, aukštis 1,2 m
  • Svoris: 2,6 kg

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo