Mini pripučiamas puodeliams kaip baseino laikiklis - Cherry

Kodas: 201-023
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pripučiamas vyšninis skardinių laikiklis suteiks jums malonių vasaros akimirkų patogiai gulint. Vyšnios formos gėrimų laikiklis tinka tiek vandeniui, tiek žemei.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Mini pripūtimas puodeliams kaip baseino laikiklis - Cherry. Pripučiamas skardinių laikiklis suteiks jums malonių vasaros akimirkų patogiai gulint . Vyšnios formos gėrimų laikiklis tinka tiek vandeniui, tiek žemei. Vyšnių laikiklį galite pasiimti su savimi į paplūdimį, į kubilą, prie baseino, prie ežero ar vandenyno, į vakarėlį su draugais ir šeima. Originalus vakarėlio laikiklis atgaivina bet kokią nuobodžią šventę. Kiekvienas žmogus, pavargęs nuolat keltis atsigerti šalto gėrimo, tikrai įvertins išradingą vyšnios formos pripučiamą laikiklį. Skani vyšnia pasaldins jūsų gyvenimą ir sukurs tinkamą vasaros atmosferą.

Mini vandens pripučiami - plaukiojantys puodelių laikikliai

Plaukiojantis pripučiamas puodelis Cherry

Pripučiamas vyšnių puodelių laikiklis yra patikimas, patvarus ir neįtikėtinai kompaktiškas.

Vyšnios formos pripučiamas laikiklis yra išskirtinai lankstus. Pripučiamas gali tilpti ir į kišenę. Plaukiojantis gėrimų laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės PVC medžiagos. Vyšninis pripučiamas laikiklis gali atlaikyti stiprias bangas ir atšiaurią saulę. Pripučiamo dizainas yra detaliai išdirbtas, atrodo labai tikroviškai, taip, kad norisi įkąsti sultingos vyšnios. Sodrios spalvos ir autentiškas išorės dizainas užtikrins stilingą viešnagę kaitrioje saulėje.

Pripučiamas vyšnios formos laikiklis

Pripučiamas puodelių laikiklis yra lengvai prižiūrimas, greitas pripučiamas ir nesudėtingas valymas.

Tai, kas jus tikrai nustebins, yra vyšnios formos plaukiojančio laikiklio panaudojimo įvairovė. Cherry puodelių laikiklis yra universalus. Pripučiamą galite patikėti alkoholiniu ar nealkoholiniu gėrimu, skaniais ledais arba skardine ar stikline su gaiviu gėrimu. Taip pat madingą laikiklį galite naudoti kaip išmanųjį telefoną, mini garsiakalbį. Vyšnios formos plaukiojantis pripučiamas puodelis linksmins ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Jis žavi ne tik praktiškumu, bet ir stiliumi.

Baseino pripučiamas ratas puodeliams Cherry


Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: raudona

Pakuotės turinys:

1x Vyšnios formos pripučiamas puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo