Pripučiamas gėrimų laikiklis baseinui - auksinis Vienaragis

Kodas: 201-018
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pripučiamas gėrimų laikiklis baseinui - auksinis Vienaragis. Patirkite gražią vasarą ir pasimėgaukite elegantiško vienaragio formos plaukiojančiu puodelių laikikliu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Pripučiamas gėrimų laikiklis baseinui - auksinis Vienaragis. Patirkite gražią vasarą ir pasimėgaukite elegantiško vienaragio formos plaukiojančiu puodelių laikikliu . Vandens gėrimų laikiklis yra universalus ir gali būti naudojamas keliais būdais. Vienaragio formos pripučiamoje vietoje galima laikyti alkoholinį ar nealkoholinį gėrimą, indelį ledų arba gaivinančio gėrimo skardinę ar stiklinę. Plaukiojantis padėkliukas puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jis žavi ne tik praktiškumu, bet ir stiliumi.

Sukurkite unikalią atmosferą tiesiog savo baseine – pripučiamas auksinis vienaragis

vienaragiai pripučiami puodeliai baseinui

Prabangių spalvų mitinis vienaragis – unikalus laikiklis ne tik gėrimams.

Sumanus pagalbininkas Vienaragis pasirūpins gėrimu už jus. Vienaragio formos laikiklis saugos jūsų mėgstamą gėrimą kaip akis į galvą. Jums nebereikia rūpintis savo gėrimu, galite mėgautis vasara ir visą atsakomybę patikėti linksmam Unicorn puodelių laikikliui . Plaukiojantis gėrimų laikiklis puikiai tiks bet kuriam mitinės vienaragio būtybės mylėtojui. Praktiškas plaukiojantis puodelių laikiklis atrodo labai prabangiai ir yra suderintas aukso ir sidabro metalo spalvomis. Išsamus apdorojimas ir madingas vienaragio motyvas pavers jus baseino vakarėlio žvaigžde.

Baseino mini vienaragis gėrimo ratas

Originalus gėrimų laikiklis stebina savo patvarumu, stabilumu ir universaliu naudojimu.

Pripučiamas puodelių laikiklis Unicorn išsiskiria tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Plaukiojantį puodelių laikiklį galite pasiimti su savimi bet kur. Ne tik į kubilą, bet ir į paplūdimį, jūrą, prie ežero ar baseino, pas draugus ar šeimą, į vakarėlį prie baseino ar malonų poilsį ant gulto. Trumpai tariant, jis tinkamas naudoti visada ir visur. Mielas Vienaragis išsiskiria kokybiška PVC medžiaga ir šiuolaikišku dizainu. Paimkite savo kompaktišką pripučiamą laikiklį ir sužavinkite visus savo unikaliu dizainu.

Vienaragis plaukiojantis pripučiamas gėrimų laikiklis

Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: auksinė, sidabrinė

Pakuotės turinys:

1x Pripučiamas vienaragio formos puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo