Mobilus laikiklis automobilyje - automatinis belaidis „Qi“ + infraraudonųjų spindulių jutiklis ir 360 ° pasukamas padėklas

Kodas: 71-021
64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Automobilio telefono laikiklis - automatinis belaidis „Qi“ + infraraudonųjų spindulių jutiklis ir 360 ° pasukama trinkelė. Išmaniojo telefono laikiklis, kuriame galite saugiai pastatyti savo mobilųjį telefoną.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Automobilio telefono laikiklis - automatinis belaidis „Qi“ + infraraudonųjų spindulių jutiklis ir 360 ° pasukama trinkelė. Išmaniojo telefono laikiklis, kuriame galite saugiai pastatyti savo mobilųjį telefoną. Šis belaidžio telefono įkrovimo laikiklis palaiko „ Qi“ greito įkrovimo technologiją, sukurtą specialiai naujos kartos „Smartphone“ vartotojams. Tiesiog prijunkite pridedamą C tipo USB laidą į automobilio laikiklio įkrovimo prievadą (laikiklio apačioje), o laikymo rankenos automatiškai įsijungs ir jos tvirtai įsikibs į mobilųjį telefoną. Padėjus prietaisą (telefoną) ant įkrovimo paviršiaus, tuoj pat prasidės įkrovimas. Automatinė infraraudonųjų spindulių nuskaitymo technologija leidžia vienu rankos judesiu lengvai įdėti išmanųjį telefoną į laikiklį ir leisti jam įkrauti.

Automatinis mobiliojo telefono laikiklis automobilyje

Automobilio telefono laikiklis

Dabar daugelyje automobilių yra įmontuoti USB prievadai, todėl automobilių įkrovimas yra prieinamas, tačiau toks sprendimas gali būti ne tobulas, nes įkrovimas dažnai yra lėtas ir sudėtingas. Štai kodėl belaidžio automobilio įkrovimo laikiklio pridėjimas yra toks svarbus, nes jis gali pasiūlyti efektyvų ir patogų įkrovimą. Šis mobiliojo telefono belaidžio įkrovimo automobilyje laikiklis yra universalus sprendimas išmaniesiems telefonams ir sukurtas saugiai pagerinti vairavimo patirtį. Tiesiog naudokitės teleskopinės rankenos diapazonu, galia ir stabilumu, kad rastumėte idealią padėtį savo išmaniajam telefonui.

Mobilus automobilio laikiklis - automatinis „XMount“

Daugeliui automobilių savininkų telefono laikiklis automobilyje yra būtinas saugaus vairavimo ir patogaus vairavimo aksesuaras. Kokybiškas automobilio laikiklis padės jums pagerinti vairavimo patirtį ir padaryti jį patogesnį. Tačiau šis automatinis automobilio laikiklis yra daug daugiau nei tik pagrindinis telefono laikiklis. Šis automatinis automobilio laikiklis, skirtas belaidžiui mobiliųjų telefonų įkrovimui, sujungia puikų dizainą ir galingas funkcijas . Vairuoti automobilį reikia į kitą lygį. Nereikia praleisti laiko sureguliuojant laikiklį ir įdėjus telefoną rankiniu būdu. Galite pradėti krauti per sekundę ir sutelkti dėmesį į vairavimą.

Išmaniojo telefono laikiklis su įkrovikliu - LEXUMA XGERM

Išmaniojo telefono laikiklis

Qi“ belaidžio įkrovimo funkcija sukurta specialiai naujos kartos „Smartphone“ vartotojams. Galite pradėti krauti per sekundę ir sutelkti dėmesį į vairavimą. Automobilio temperatūra vasarą gali būti iki 60 laipsnių. Net esant aukštai temperatūrai, mūsų „Xmount“ vis tiek bus pritvirtintas prie prietaisų skydelio su sandariu polipropileno pagalvėle . Šis PP padas gali prilipti prie prietaisų skydelio net esant labai aukštai automobilio temperatūrai, ir jo dėka „Xmount“ bus tvirtai pritvirtintas net esant aukštai temperatūrai.

Automobilio laikiklis su belaidžiu įkrovimu

mobiliojo automobilio laikiklis

Belaidis automobilio įkrovimo laikiklis automobilyje yra vienas iš perkamiausių automobilių priedų JAV ir Europoje. Naudodamas moderniausias technologijas, tokias kaip greita Qi įkrovimo zona, infraraudonųjų spindulių jutiklis ir galingas telefono laikiklis , šis automatinis automobilio laikiklis yra būtinas jūsų automobilių aksesuaras. Galėsite mėgautis patogiausia vairavimo patirtimi, kokią kada nors patyrėte. Verta paminėti, kad laikiklio laikančios rankos gali automatiškai nustatyti jūsų telefono dydį ir reguliuoti rankų plotį, kad būtų galima laikyti telefoną. Laikymo rankos gali tvirtai laikyti bet kokio dydžio rinkoje esančius telefonus.

3 viename tirpalas - daugiafunkcinis laikiklis

Pritvirtintas mobiliojo telefono laikiklis ant priekinio stiklo, prietaisų skydelio ar ventiliacijos - su greitu „Qi“ įkrovimu

automobilio laikiklio infraraudonųjų spindulių jutiklis

360 laipsnių pasukimas

Visiškas 360 laipsnių pasukimas suteikia geriausią žiūrėjimo kampą

Automobilio laikiklio pasukimas 360 laipsnių kampu

Infraraudonųjų spindulių jutiklis

Automatinė infraraudonųjų spindulių nuskaitymo technologija leidžia vienu rankos judesiu lengvai įdėti išmanųjį telefoną į laikiklį ir leisti jam įkrauti.

infraraudonųjų spindulių jutiklis - belaidis laikiklis išmaniajam telefonui

Patogus valdymas

Paprasčiau galite patikrinti „Google“ žemėlapį, gaunamus skambučius ir pranešimus

mobiliojo telefono automatinio laikiklis automobiliui

Suderinamumas

Laikiklis yra suderinamas su įvairių tipų orlaidėmis (ventiliacija)

mobiliojo telefono laikiklis orlaidėms - suderinamumas

Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir naudojama aukščiausia technologija

belaidis laikiklis automobilyje

Belaidis automobilio įkroviklis:
1. Laikymo rankų atidarymas / uždarymas naudojant automatinę infraraudonųjų spindulių jutiklių technologiją - išmanusis telefonas įkraunamas automatiškai, kai jis yra laikiklyje
2. Palieskite mygtuką, norėdami lengvai atjungti „Smartphone“ nuo laikiklio vienu pirštu - garantuoja komfortą ir saugų vairavimą
3. Veikia su visais išmaniaisiais telefonais su „Qi“ belaidžiu įkrovimu
4. Platus suderinamumas - tinka daugumai mobiliųjų telefonų
5. Stabili jungtis - PP (polipropileno) pagalvėlė pritaikyta saugiam tvirtinimui. Net kai transporto priemonės temperatūra aukšta, „Xmount“ laikiklis lengvai nenukrenta.
6. Indikatoriai: raudona LED lemputė - budėjimo režimu, mėlyna LED lemputė - įkrovimas

Specifikacijos:

Spalva: juoda
USB prievadas: C tipo USB
Sertifikatas: RoHS, CE-RED, FCC, Qi
Galia: 5 W, 7,5 W („Apple“), 10 W („Samsung“)
Palaiko Qi įkrovimo / infraraudonųjų spindulių jutiklį / 360 laipsnių pasukimą
Išėjimas: 9V / 1,2A, 5V / 1,5A
Matmenys: 126 x 70 x 21 mm
Svoris: 100 g

Pakuotės turinys:

1x telefono telefono laikiklis
1x įsiurbimo puodelio 360 ° pasukamas laikiklis prietaisų skydui / priekiniam stiklui
1x automobilio vėdinimo laikiklis (oro išleidimo angos)
1x C tipo USB laidas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo