Mobilus stovas SELFIE + išmanusis veido stebėjimas (360 °)

Kodas: 71-052
42,90 U$ 31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Mobilus stovas SELFIE + išmanusis veido stebėjimas (360 °) - idealus mobiliojo telefono stovas + laikiklis, tinkantis kiekvienam kūrybiškam žmogui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Mobilus stovas SELFIE + išmanusis veido stebėjimas (360 °) - idealus mobiliųjų telefonų stovas + laikiklis, tinkantis kiekvienam šių dienų kūrybiškam žmogui. Pramogos, informacija, kultūra - visa tai persikelia į internetinę erdvę ir šio turinio kūrimas nebėra ribojamas tik pasirinktų asmenų. Daugialypės terpės turinį gali kurti tikrai kiekvienas, o „Follow me“ laikiklis labai palengvins šią veiklą. Stovas, skirtas „iPhone“ ar „Android“, tinka „Vlogging“, skambučiams, „ Instagram“ ar „YouTube“ kūrimui. Ar jums patinka daryti asmenukę? Jokių problemų - jūsų veido stebėjimo dėka įrenginys taip pat bus patogus SELFIE stovas.

Mobilus stendas stebės kiekvieną jūsų žingsnį dėka veido stebėjimo technologijos. Taip pat galite naudoti kaip SELFIE stovą.

išmaniojo telefono laikiklis

Mobiliųjų telefonų stalinis stovas gali stebėti naudotoją, stebėdamas jo veidą besisukančia galva (360 laipsnių). Mobiliųjų telefonų stovai su šia funkcija puikiai tinka „Vlogging“, „FaceTime“, „TikTok“ ar kuriant daugelyje kitų internetinių platformų . Jo dėka galite lengvai sukurti nuotraukas ar vaizdo įrašus savo išmaniajame telefone. Galite lengvai prijungti mobiliojo telefono laikiklį prie trikojo naudodami „Bluetooth“ ir turimą programą . Programa taip pat apima daugybę režimų ir filtrų , kad būtų užtikrinta geriausia ir paprasčiausia vartotojo patirtis.

Telefono stovas leidžia lengvai transliuoti ar kurti vaizdo įrašus ir trumpus eskizus.

tik takyoutube

Reguliuojamo laikiklio dėka jis tinka daugumai išmaniųjų telefonų , taip pat galima nustatyti norimą fotografavimo kampą. Telefono stovo apačioje yra trikojis , todėl jo naudojimas yra dar efektyvesnis ir universalesnis. Mobiliojo telefono stovas tiesiogine prasme išlaisvina jūsų rankas, nes sekimo funkcijos dėka jūs visada būsite kadre, nelaikydami telefono rankose, ir kadras atrodys natūraliau - kas yra puiki funkcija transliuojant ar kuriant įvairius vaizdo įrašus . Taip pat galėsite jį naudoti vaizdo skambučiui su šeimos draugais ar verslo susitikimams internete.

Funkcijos:

Medžiaga: ABS
Matmenys: 9,3 x 9,3 x 16,5 cm
Svoris: 160 g
Maitinimas: 3xAA baterijos (į komplektą neįeina)

Pakuotės turinys:

1x Sekite mane
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo