Netikri ledo kubeliai – dirbtinio akrilo rinkinys iš 100 vnt ledo kubelių (blokų)

Kodas: 94-038
53,90 U$ Kaina be PVM: 44,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Netikri ledo kubeliai – dirbtinio akrilo rinkinys iš 100 vnt ledo kubelių (blokų). Idealiai tinka gėrimams arba kaip dubenėlių (indelių) su šampanu puošmena.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Netikri ledo kubeliai – dirbtinio akrilo rinkinys iš 100 vnt ledo kubelių (blokelių). Idealiai tinka gėrimams ar kaip dubenėlių (indelių) su šampanu dekoracija – idealus sprendimas kiekvienam, kuriančiam skirtingus gėrimų pristatymus ten, kur tikram ledui nėra vietos. Jei jums reikia sutvarkyti elegantišką natiurmortą ar įdomią gėrimo išvaizdą, dirbtiniai ledo kubeliai jums tinka.  

Padirbti ledo kubeliai žaviai atrodo kaip puošmena ar aksesuaras bet kokiam vakarėliui. Jie sukuria labai tikrovišką įspūdį ir efektyviai atlieka savo paskirtį. Nors jie ir labai autentiški, gėrime nesijaučia apšalę ir neplaukioja. Nepaisant to, jie atrodo labai gaiviai. Vizualiai jie vilioja rasos atlygio.

Dirbtiniai ledo kubeliai – jie tau niekada neištirps

Dirbtiniai akrilo ledo kubeliai

Patvarumas ir stabilumas – tikras akrilinio ledo kubo žavesys. Ledo kubeliai yra labai tikėtini.

Jų netaisyklingos formos, skirtingi dydžiai ir aiški konsistencija suteikia gaminiui tikroviškumo. Sintetiniai kubeliai fenomenaliai išsiskiria įvairių gėrimų ekranuose ar pristatymuose. Originalūs ledo kubeliai yra labai praktiški ir patvarūs. Galite juos naudoti daugelyje renginių, reklamų ar filmų. Dirbtinius ledo kubelius labai lengva plauti ir naudoti pakartotinai.

netikri akriliniai ledo kubeliai

Akriliniai ledo kubeliai yra praktiškas ir paprastas sprendimas paįvairinti gėrimus ir populiarius gėrimus ar kokteilius.

Akriliniai ledo kubeliai idealiai tinka renginiams, kuriuose pristatomi gėrimai ir užkandžiai, kurių nereikia nuolat keisti šviežiu ledu. Netikri ledo kubeliai – tai praktiška alternatyva tikram ledui, kuri sutaupys daug laiko ir rūpesčių. Tikras ledas nebėra tinkamas sprendimas jūsų verslui. Nors tikroviški, neskanūs ir netoksiški, netikri ledo kubeliai nėra skirti vartoti. Ledo kubeliai puikiai atrodo, o ne atšaldytas gėrimas.

Parodoms ar ekspozicijoms tinkami netikri ledo kubeliai


Specifikacijos:

  • Medžiaga: akrilas
  • Dydis: 20 mm
  • Spalva: skaidri

Pakuotės turinys:

100 vnt dirbtinio akrilo ledo kubelių rinkinys

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo