Rožinio vyno taurių rinkinys 2 - rožinės formos vyno taurės dovana

Kodas: 11-654
38,50 U$ Kaina be PVM: 32,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Rožinio vyno taurių rinkinys iš 2 rožinės formos vyno taurių dovanų yra ideali dovana ne tik Valentino dienos proga, bet ir romantiškai vakarienei dviems.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Rožinio vyno taurių rinkinys iš 2 rožinės formos vyno taurių dovanų yra ideali dovana ne tik Valentino dienos proga, bet ir romantiškai vakarienei dviems. Gražios formos, primenančios rožės žiedą, kiekvienai romantiškai akimirkai suteiks prabangos ir elegancijos. Kiekvienas gurkšnis iš šios taurės tampa ypatinga patirtimi, derinant gardų vyno skonį ir romantišką atmosferos prisilietimą.

rožinės formos vyno taurių rinkinys

Elegantiškas dizainas

Elegantiškas dizainas yra stiliaus ir skonio sinonimas. Jo paprastumas ir amžinumas pabrėžia grožį kiekvienoje detalėje. Šis vizualinis perlas sujungia modernų požiūrį su klasikine elegancija, todėl puikiai tinka tiems, kurie vertina subtilumą ir rafinuotumą. Su elegantišku dizainu kiekvienai situacijai suteikiate prabangos atspalvį ir pakeliate estetiką į naują lygį. Tai daugiau nei tik stilingas elementas , tai jūsų skonio ir grožio jausmo išraiška.

rožinio vyno taurių rinkinys

Romantiška staigmena

Valentino staigmena – paslaptingas meilės balzamas, įvyniotas į gražią švelnios romantikos pakuotę. Ši magiška patirtis atneša į santykius nuostabos ir džiaugsmo grožį, kurio nepamiršite. Jo unikalus žavesys ir romantiškas prisilietimas sukuria nepamirštamus prisiminimus, nes kiekviena akimirka su šia staigmena kupina meilės ir laimės. Padarykite savo dieną nepamirštamą šiuo gražiu gestu, kuris pražys širdis ir spindės laimingiausią meilę.

Kruopščiai parinktos medžiagos yra ne tik tvirtos, bet ir atsparios laikui bei sudėtingoms sąlygoms. Kiekvienas iš šių medžiagų sukurtas kūrinys atspindi įsipareigojimą kokybei ir ilgaamžiškumui. Su šia patikima ir tvirta konstrukcija jūs gaunate ne tik gaminį, bet ir garantiją, kad jis jums tarnaus ilgai patikimai ir patvariai.

Specifikacijos:

  • Medžiaga: stiklas
  • Gaminio matmenys: 8 x 22,5cm
  • Svoris: 120g


Pakuotės turinys:

2x vyno taurė rožės formos

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo