Savarankiškas puodelis - automatinis kavos puodelis (magnetinis)

Kodas: 11-388
28,60 U$ 16,50 U$ Kaina be PVM: 13,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Savarankiškai besiplečiantis puodelis - automatiškai maišomas kavos puodelis (magnetinis), veikiantis su baterijomis, pagamintas iš nerūdijančio plieno, patvarus ir saugus naudoti.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Savaime besimaitinantis puodelis - automatiškai maišomas kavos puodelis (magnetinis), veikiantis su baterijomis, pagamintas iš nerūdijančio plieno, patvarus ir saugus naudoti, lengvai valdomas ir prižiūrimas. Ar dažnai keliaujate? Ar norite bet kur mėgautis mėgstamu gėrimu? Tiesiog pasigaminkite kavos ar arbatos - įpilkite cukraus ir maišant nereikės šaukštelio. Nesvarbu, ar jūsų gėrimas yra per karštas, ar neturite po šaukštą - tiesiog paspauskite mygtuką ant puodelio, kad sumaišytumėte gėrimą.

Automatinis maišymo puodelis palengvins bet kokio gėrimo vartojimą. Taip pat tinka namuose ar name, patalpose ir lauke. Idealus dovanų patarimas visiems . Puikus puodelis su automatiniu maišymu kavos mėgėjams arba tiems, kurie vis dar skuba ir vis dar yra užsiėmę. Šis kavos puodelis tikrai sutaupys jūsų laiką ir pastangas.

Savaime maišomas puodelis iš karto be jokių problemų maišo mėgstamą gėrimą.

auto magnetinis puodelis savaime maišantis puodelis kavai


Jūs tikrai įvertinsite paprastą, bet stilingą išvaizdą. Taip pat galite uždėti dangtelį ant puodelio (pridedamas), kad visada galėtumėte mėgautis karšta kava. Dangtelis taip pat neleidžia gėrimams išsilieti. Net jei tai karštas ar šaltas gėrimas, šis puodelis yra skirtas būtent jam. Mėgaukitės savo pienu, šokolado gėrimais ir vaisių sultimis arba greitai paruošiama sriuba su šiuo puodeliu ir leiskite jam susimaišyti. Nerūdijančio plieno kavos puodelis gali būti naudojamas kaip įprastas geriamasis puodelis, jei jums nereikia maišymo funkcijos. Jį taip pat lengva plauti, tačiau nenaudokite indaplovės arba nevalykite visiškai panardinus į vandenį.

Maišomasis puodelis, puikiai tinkantis gėrimų mėgėjams - arbatai, kavai, pienui, kakavos gėrimui, karštam šokoladui, greitai paruošiamai sriubai.

savarankiškai besirengiantis puodelis - maišymo puodelis

Nors šis puodelis puikiai atrodo bet kurioje virtuvės stalo ar kavos staliuko lentynoje, jo pagrindinis vaidmuo yra palengvinti darbą. Šis virtuvės priedas veikia daugiau nei įprastas kavos puodelis su savaime susimaišančiu ir veikia lengvai bei patogiai. Tiesiog paspauskite savaiminio maišymo mygtuką ant puodelio, o apačioje esantis sraigtas sukasi ir sumaišo ingredientus iki putų. Nemėgstate šaltos kavos? Ne bėda, šis puodelis yra nerūdijančio plieno ir net žiemą išlaikys gėrimo temperatūrą ilgą laiką.

Funkcijos:

Pakanka savaiminio maišymo puodelio, 2x AAA baterijų
Maišymo šaukšto nereikia
Patvarus ir saugus naudoti
Jame yra hermetiškas dangtelis su maža skylute gėrimui
Skalbti tik rankomis, netinka indaplovėms ar mikrobangų krosnelėms
Lengva valyti. Tiesiog užpildykite plovikliu ir vandeniu ir paspauskite mygtuką

Techninės specifikacijos:

Medžiaga: ABS, nerūdijantis metalas (saugi maisto medžiaga)
Matmenys: 12 x Ø 9 cm
Svoris: 235 g
Tūris: 350 ml
Baterijos: 2xAAA (į komplektą neįeina)

Pakuotės turinys:

1 x savaiminio maišymo puodelis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo