Vatos saldainių gaminimo mašina – Nostalgia RETRO saldainių siūlų mašina

Kodas: 11-544
64,90 U$ 49,50 U$ Kaina be PVM: 41,25 U$
išparduota Atsiprašome, bet šis produktas išparduotas. Šio gaminio nebėra.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank

Vatos saldainių gaminimo mašina - Nostalgia RETRO saldainių siūlų mašina namuose. Su cukraus vatos gaminimo aparatu galite mėgautis cukraus vata kaip pramogų parke.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Vatos saldainių gaminimo mašina - Nostalgia RETRO saldainių siūlų mašina namuose. Su cukraus vatos gaminimo aparatu galite mėgautis cukraus vata kaip pramogų parke ar kitoje šventėje. Naudodami kompaktišką, nostalgiško retro dizaino aparatą, kurį labai paprasta naudoti , galite patogiai pasigaminti cukraus vatos savo namuose. Šis nepakeičiamas cukraus vatos gaminimo aparatas bus geriausias akį traukiantis vaikų gimtadieniuose ir vasaros vakarėliuose.

Retro dizaino vatos gaminimo aparatas namams - cukraus vatos mašina

Cukraus vata pagaminti nekainuoja daug, bet jūsų vaikams jie yra vertingesni, nei manote. Vaikams tai patinka lankydamiesi zoologijos sode, pramogų parkuose ar festivalyje. Jei norite, kad šeimos šventės ar vaikų gimtadieniai būtų malonesni su cukraus vata, įsigykite šį saldainių gaminimo aparatą savo namams.

cukraus saldainių mašina medvilnės retro stiliaus

Retro stiliaus cukraus vatos gaminimo aparatas

Be galimybės paruošti cukraus vatą, gamintojas iš pirmo žvilgsnio sužavės savo išvaizda, tarsi grįžusiu iš 50-ųjų. Iš jo galite gaminti cukraus vatą tiek iš granuliuoto cukraus, tiek iš įvairių saldainių. Taip gausite spalvingą, linksmą cukraus vatą. Be to, gaminti smagu ir tuo džiuginsite vaikus.

cukraus vatos mašina

Paprasta vatos gamyba

Cukraus vatos gaminimo aparatą labai lengva valdyti. Tiesiog suberkite cukrų, įjunkite aparatą ir susiformavus cukraus skaiduloms apvyniokite jais medinius pagaliukus. Jei norite, kad cukraus vata būtų spalvos, tiesiog įlašinkite kelis lašus maistinių dažų.

Cukraus vatos mašina retro dizaino

Lengvas valymas ir sandėliavimas

Mašina yra labai kompaktiška ir gali būti išardoma , todėl ją lengva valyti ir ji užima mažiausiai vietos. Pakuotėje yra cukraus matavimo taurelė. Jei norite pagaminti cukraus vatą per kelias minutes ir įtikti savo vaikams, cukraus vatos gaminimo aparatas jus tikrai maloniai nustebins.

Specifikacija:

  • Jį lengva valyti
  • Yra su EU adapteriu
  • Medžiaga: ABS
  • Matmenys: Ø 31 x 25 cm
  • Svoris: 1,17 kg

Pakuotės turinys:
1x cukraus vatos gaminimo aparatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo