Anties kaukė - silikoninė veido (galvos) Helovino kaukė vaikams ir suaugusiems

Kodas: 88-326
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Anties kaukė - silikoninė veido (galvos) Helovino geltonos spalvos silikoninė kaukė vaikams ir suaugusiems, pagaminta iš 100% natūralaus latekso, skirta Helovinui ar karnavalui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Anties kaukė - silikoninė veidui (galvai) Halloween geltona silikoninė kaukė vaikams ir suaugusiems- pagaminta iš 100% natūralaus latekso Helovinui ar karnavalui. Vaikiškas ir suaugusiųjų kostiumas (kaukės). Medžiaga, kuri yra nekenksminga aplinkai ir netoksiška. Matymas ir kvėpavimas per kaukės burną ir šnerves yra patogus ir kvėpuojantis.

ančių silikoninė veido kaukė

Helovino kaukės berniukams (vaikams) arba suaugusiems

Helovino kaukė įdomi savo įmantriu dizainu ir detalėmis, dėl kurių ji nuostabiai papildo bauginančią atmosferą. Dėl šiurpių savybių ir įspūdingų elementų susidarys įspūdis, kad pateksite į gyvūnų pasaulį. Tai puikus aksesuaras tiems, kurie Helovino vakarėlyje nori sukurti įtampos ir paslapties jausmą. Su šia kauke ant veido tapsite vienu populiariausių ir pripažintų filmų herojų ar ikoniškiausių gyvūnų bei personažų, o tai garantuotai sulauks daug komplimentų ir džiugių reakcijų.

Ši latekso kaukė yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų bauginančios kaukės geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir, svarbiausia, būti šaunūs.

geltona anties veido galvos kaukė vaikams

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės)   jie buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite tapti mėgstamais superherojais arba baisių filmų monstrais ar gyvūnais.

Pakuotės turinys:

1x silikoninė kaukė Duck

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo