Grinch kaukė ir pirštinės - tikroviška grinch veido kaukė (lateksas / silikonas) Kalėdoms

Kodas: 88-313
42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Grinch kaukė ir pirštinės - Grinch tikroviška veido kaukė (lateksas / silikonas) Kalėdoms vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Geriausias grinčo kostiumas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Grinch kaukė ir pirštinės - Grinch tikroviška veido kaukė (lateksas / silikonas) Kalėdoms vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Geriausias grinčo kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per kaukės burną ir šnervę yra patogus ir kvėpuojantis.

GRINCH - veido kaukė su pirštinėmis

veido kaukė su pirštinėmis - Grinch

Helovino kaukės vaikams ir suaugusiems

Grinch kaukė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta Kalėdines istorijas su šiek tiek ekscentriškumo ir komiškai grėsmingos prigimties. Kaukė leidžia persikūnyti į Grinčą – žalią būtybę su kamuolio dydžio širdimi, kuri bando pavogti Kalėdas. Su šia kauke atrodysite komiškai gudriai ir juokingai, o tai tikrai sukels šypseną kiekvienam, kuris jus pamatys. Taigi, jei norite į bet kurį renginį įnešti beprotybės ir kalėdinės atmosferos, Grinch kaukė yra tinkamas pasirinkimas.

Ši Grinch formos latekso kaukė yra absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų Grinch kaukės geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje, tai tinkama investicija jums, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Grinch kaukė ir pirštinės silikoninės latekso tikroviškos

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės)   jie buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite tapti mėgstamais superherojais ar baisių filmų monstrais.

grinčo kaukė su pirštinėmis

Pakuotės turinys:

1x Grinch kaukė su pirštinėmis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo