Vidinė „Full HD“ IP saugumo kamera „iCare FHD“ - 8 IR šviesos diodai su avariniu nuotolinio valdymo pultu ir veido aptikimu

Kodas: 52-004
317,90 U$ 207,90 U$ Kaina be PVM: 173,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Vidinė „Full HD“ IP saugumo kamera „iCare FHD“ - 8 IR šviesos diodai su avariniu nuotolinio valdymo pultu ir veido aptikimu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Vidinė „Full HD“ IP saugumo kamera „iCare FHD“ - 8 IR šviesos diodai su avariniu nuotolinio valdymo pultu ir veido aptikimu. Jame yra įmontuotas dvipusis garso ir vaizdo srautas, kurio kokybė yra HD, todėl jį galima naudoti kaip namų apsaugos kamerą, kūdikių stebėjimo kamerą ar interaktyvią PET kamerą savo augintiniams. Veido aptikimas leidžia kamerai atpažinti žmogaus veidą. Aptikus judesį, kamera pradeda žadintuvą ir siunčia pranešimą su nuotrauka. Vėliau kamera bando aptikti veidą ir jį valdydama nusiųs žmogaus veido atvaizdą. Prietaisas aptinka tik žmogaus veidą. Tai nereaguoja į gyvūnus ar kitus negyvus daiktus.

Judesio aptikimas taip pat palaikomas naudojant asmenį ar asmenis fotoaparato matymo kampu. Servovariklis leidžia kamerai pasisukti ir sekti aptikto žmogaus judėjimą. Įrenginyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas , kuris naudojamas avarinei vaizdo signalizacijai įjungti. Paspaudus mygtuką, pranešimas atkeliaus į jūsų mobilųjį telefoną, buvo suaktyvinta avarinė vaizdo signalizacija (jei tas asmuo yra objektyvo regėjimo diapazone ir jei jis yra duomenų bazėje, todėl prietaisas atpažįsta veidą ir atsiųs jums informaciją kas tai yra). Tada galite pradėti tiesioginį srautą ir bendrauti su asmeniu per dvipusį garsą, kad sužinotumėte, kas nutiko. Ši funkcija yra naudinga slaugant pagyvenusius ar sergančius žmones.

Namų IP kamera su „Full HD FHD“ ir 360 kampu

Kamera turi IR naktinio matymo 8IR LED, PIR judesio jutiklį ir du garso jutiklius. Naudodami tiesioginį srautą galite naudoti net 4x skaitmeninį priartinimą. Tai savaime įdiegiama apsaugos sistema , skirta naudoti patalpose. Fotoaparatas daugiausiai tinka namų ūkiams, namams, butams, vaikams ir naminiams gyvūnėliams stebėti, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas biure ar kitoje vietoje, kur norite apžvelgti, kas vyksta. Diegimas yra labai paprastas. Atsisiųsdami „Amaryllo“ programą su „Android“ operacinės sistemos ir „iOS“ palaikymu iš „Google Play“, ji padės įdiegti IP kamerą.

Programoje yra įvairūs jutiklio nustatymai, leidžiantys nustatyti IP kamerą pagal jūsų poreikius. Su programa yra suporuotas įrenginys su „WiFi“ maršrutizatoriumi ir įjungta apsaugos sistema. Kamera prisimena iki 4 skirtingų „WiFi“ tinklų , todėl perkėlimo ir naudojimo vietos keitimo problema nėra. Prie programos galima prijungti kitas „Amaryllo“ kameras. Užtikrinsite keletą kambarių ir galėsite perjungti kameras.

apsaugos kamera su nuotolinio valdymo pulteliu ir „Full HD IR“

Pilnas ryšys teikiamas per neprieinamą 256 bitų šifravimą. Todėl kokybės, saugumo ir greičio perdavimo vaizdo ir garso yra aukščiausiu lygiu. Per programą galite žiūrėti tiesioginį fotoaparato perdavimą HD raiška 1920x1080. Kai iškraipoma garso jutiklis arba judesio jutiklis, fotoaparatas suveikia ryškų aliarmą, įjungia ryškų LED apšvietimą ir per programą gausite pranešimus ir paveikslėlius į mobilųjį telefoną. Galite pradėti tiesiogiai transliuoti, kad pamatytumėte, kas vyksta. Po nustatymo vaizdo įrašus ar nuotraukas galite išsaugoti įmontuotoje 32 GB atminties kortelėje. Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu. Fotoaparate yra įmontuotas variklis, leidžiantis judėti iki 360 °, leidžiantis stebėti visą patalpą, kurioje įmontuota kamera. Papildoma funkcija, gerinanti vaizdo kokybę, yra apšvietimo kompensavimas.

namų IP kamera FHD žadintuvo kamera

Namų IP apsaugos kamera nuolat maitinama per „micro USB“ ir AC / DC adapterį. Energijos suvartojimas yra minimalus tik 2A / 5V, todėl prireikus galite jį maitinti per POWERBANK tose vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo. Bendrovė „Amaryllo“ siūlo galimybę reguliuoti išorinę saugyklą savo serveriuose . Jis siūlo nemokamą 3 dienų trukmės signalizacijos vaizdo įrašų saugojimą. Kiekvienas signalas įrašomas 10 sekundžių ilgiu ir išsaugomas išorinėje atmintyje. To pakanka sužinoti, kas nutiko, ir turėti vaizdo įrodymų. „Amaryllo“ taip pat siūlo galimybę suaktyvinti 30 ar 365 dienų paslaugą, kuri suteikia serveriuose išorinę atminties vietą jūsų vaizdo įrašams ir nuotraukoms. Komplekte yra papildomos funkcijos. Pakuotę galima išbandyti 30 dienų bandomuoju variantu. Paslaugos aktyvavimas atliekamas keturiais paprastais veiksmais, naudojant pridėtas instrukcijas ir QR kodą. Ši „Amaryllo“ teikiama paslauga yra mokama. „Google“ siūlo nemokamą 15 GB saugyklos vietą, kurią galite prijungti naudodami programą ir „Google“ paskyrą.

Bermudų bruožai

Funkcijos:

pliusas Belaidė IP saugos kamera su IR naktiniu matymu
pliusas Veido aptikimas ir aptikto asmens sekimas
pliusas PIR jutiklis ir 2x garsas su dvipusiu garso perdavimu
pliusas Iki 32 GB „microSD“ kortelių naudojimas
pliusas Nuotolinio valdymo pultas avarinei signalizacijai įjungti
pliusas Siunčia pranešimus apie trikdžius į jūsų mobilųjį telefoną

Specifikacijos:

Vaizdo jutiklis 1 / 2,7 "CMOS
Raiška: 1920x1080 „Full HD“ 30 kadrų per sekundę, 720P, 480P, 360P
Skaitmeninis mastelis: 4x
Fotoaparato kampas sukant kamerą: 360 °
Vaizdo glaudinimas: H.264, MJPEG
Atmintis: „microSD“ kortelės iki 32 GB
Vaizdo saugumas: 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Įmontuotas mikrofonas: taip
Veido aptikimas: taip (aptiktų žmonių veidų duomenų bazės sekimas)
Judesio jutiklis: PIR judesio jutiklis
Garso jutiklis: 2x garso jutiklis
Garsas: įmontuotas dvipusis mikrofonas
Siunčia pranešimus į įrenginį, pranešimą ir paveikslėlius: taip
IR naktinis matymas: 8x IR LED
Maitinimas: 2A / 5V maitinimo šaltinis su USB jungtimi
Antrinis maitinimas: prijungimas per POWERBANK
Operacinė sistema: „iOS 7“ ir naujesnės versijos, „Android 4.1“ ir naujesnės versijos
„WiFi“: „Wi-Fi“ 802.11 b / g / n
Matmenys: 80x80x80 mm
Darbinė temperatūra: 0-35 ° C
Svoris: 222 gramai


Turinys:

1x namų IP apsaugos kamera
1x „Micro USB“ laidas
1x AC / DC adapteris
1x nuotolinio valdymo pultas
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo