Maitinimo bankas su 3x išvestimi „Micro USB“ / „USB C“ / „Lightning“ jungtimi - 10000 mAh

Kodas: 65-005
U$54.00 Kaina be PVM: U$45.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Maitinimo bankas su 3x išvestimi „Micro USB“ / „USB C“ / „Lightning“ jungtimi - 10000 mAh yra išorinis įkroviklis su trimis įėjimais įkrovimui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Maitinimo bankas su 3x išėjimu „Micro USB“ / „USB C“ / „Lightning“ jungtimi - 10000 mAh yra išorinis įkroviklis su trimis įėjimais įkrovimui. Jame taip pat yra akumuliatoriaus būsenos indikatorius skaičiais nuo 100% įkrovimo. Nešiojama baterija užtikrina, kad jūsų išmaniajame telefone ar kitame suderinamame įrenginyje netikėtai netruks energijos. Kiekvienas iš mūsų žino jausmą, kai pamirštame įkrauti mobilųjį telefoną ar kitą reikalingą įrenginį, o baterija išsikrauna mažiausiai tinkamu momentu. „Powerbank“ yra labai geras atsarginis energijos šaltinis, kurį visada galite turėti su savimi. Jo talpa yra iki 10000 mAh, todėl yra pakankamai galinga, kad būtų galima visiškai įkrauti daugumą įrenginių, tokių kaip „Smartphone“, „Smartwatch“ ar fotoaparatai. Visa tai yra labai kompaktiškas, ilgaamžis ir elegantiškas dizainas.

nešiojamas maitinimo bankas 10000 mah

Tarp pagrindinių išorinio įkroviklio privalumų yra jo įkrovimo suderinamumas. Šiuo metu labiausiai paplitę trijų tipų įkrovimo kabeliai - „Micro USB“, „USB C“ ir „Lightning“ jungtis. Jei turite tik vieną iš jų, dažnai erzina pakeisti kabelį lizde, kad įkrautumėte kitą įrenginį, pavyzdžiui, „powerbank“. Tačiau „Powerbank“ turi visas tris įkrovimo įvestis, todėl galite lengvai išvengti šios problemos. Skystųjų kristalų ekranas, rodantis išorinio įkroviklio įkrovimo būseną, yra jo priekinėje pusėje. Jame yra vienas išėjimas įkrovimui per USB (2A) ir trys įkrovimo įėjimai: „Micro USB“ / C tipas: 5V 2A / „Lightning“: 5V 1A. Naudojimo saugumą užtikrina apsauga nuo viršįtampio, perkrovos ir trumpojo jungimo.

Techninės specifikacijos:
Įvestis: Mikro USB / C tipas: 5V 2A / Žaibas: 5V 1A
Išvestis: USB 5V 2,1A
Talpa: 10000 mAh
Matmenys: 90 * 63 * 22mm
Apsauga nuo viršįtampio, perkrovos ir trumpojo jungimo
Pakuotės turinys:

1x išorinis įkroviklis
1x įkrovimo laidas
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo