„GSM Pen“ klaidų detektorius

Kodas: 09-002
48,40 U$ Kaina be PVM: 40,34 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Parduodamas „GSM Pen“ klaidų detektorius už gerą kainą, kurią galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Tai yra rašiklis, kuris naudojamas kaip GSM detektorius, nesvarbu, ar jūsų namuose, biure ar kitose vietose yra klaidų ar bet kokio belaidžio signalo. Šis specialiai sukurtas rašiklis taip pat sužino, ar jūsų mobilusis telefonas nėra sugadintas. Jei rašiklis užfiksuoja transliacijos signalą, geltonas šviesos diodas pradeda mirksėti (šviečia).

Šis prietaisas veikia visais GSM dažniais, įskaitant belaidžius fotoaparatus. Galite lengvai sužinoti, ar kažkas iš jūsų vietovės kalba telefonu, ar jūsų telefonas yra kažkas manipuliuojamas. Mirksi ne trumpiau kaip apie 1 minutę ar ilgiau, ir be jokios abejonės, kad per telefoną bus siunčiami duomenys ar garso signalas.

gsm detektor ploštíc pero

Belaidis „GSM Pen“ detektorius aptinka 900/1200/1300 ir 2400/2600 / 3000MHz dažnius. Aptinka belaidžius signalus 10 metrų atstumu. Jūsų privatumas jau saugomas, niekas jūsų nenustebins. Rašiklis taip pat turi UV spindulių, kad būtų galima patikrinti banknotus. Kuo labiau priartėsite prie VF signalo, spalvota šviesa bus stipresnė. Parduodamas „GSM Pen“ klaidų detektorius, kurį galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje už priimtiną kainą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.


GSM rašiklio klaidų detektoriaus specifikacija:

1. Baterija: 4,5 V, naudojant LR-44 x 3 vnt. (Pridedama)
2. Detektyvinis išėjimas: LED mirksi (lempos spalvos LED)
3. Detektyvinė indukcijos „Titul“: 100 MHz ~ 3GHz (dažnis, mažesnis nei 900 MHz, taip pat yra užfiksuotas prietaiso, tačiau siųstuvas turi būti bent 200 mA spinduliuojantis)
4. Darbo sąnaudos: 30uA
5. mirksi LED srovė: 1mA
6. Naudojimo instrukcijos
7. Detektoriaus matmenys: 146x10 mm Φ. kompaktiškas dydis
8. pakuotės matmenys: 178x38x18mm kompaktiškas dydis

!!! Pardavėjas neatsako už piktnaudžiavimą šiais produktais neteisėtais tikslais. Prieš pradedant naudoti, svarbu susipažinti su šalies gaminių naudojimo sąlygomis (teisingomis, techninėmis taisyklėmis, pranešimais ir kt.) !!!

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo