GSM RF klaidų detektorius

Kodas: 09-003
52,80 U$ Kaina be PVM: 44,00 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Parduodamas GSM klaidų detektorius, kurį galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje už priimtiną kainą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

GMS RF klaidų detektorius yra įrenginys, kuris veikia kaip GSM detektorius, nesvarbu, ar jis yra klaidos, ar bet koks belaidis signalas jūsų namuose, biure ar kitose vietose.

Šis specialiai sukurtas prietaisas taip pat sužino, ar jūsų mobilusis telefonas nėra sugadintas. Jei prietaisas paima transliacijos signalą, jis ims švilpti arba vibruoti, o žalios šviesos diodai įsijungs, kad šviestų pagal signalo intensyvumą.

GSM detektorius veikia visuose GSM dažniuose, įskaitant bevieles kameras. Galite lengvai sužinoti, ar kažkas iš jūsų vietovės kalba telefonu, ar jūsų telefonas yra kažkas manipuliuojamas. Mirksėjimas, švilpimas ar vibravimas turi būti nepertraukiamas mažiausiai apie 1 minutę ar daugiau, ir be jokios abejonės, kad per jūsų telefoną siunčiami duomenys ar garso signalas. Prietaisas gali sukelti problemų aptikti belaidžius fotoaparatus, klausymosi klaidas ar kitus belaidžius įrenginius. Parduodamas GSM detektorius, kurį galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje už priimtiną kainą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

gsm detektor

Įrenginys taip pat palaiko ausinių prijungimą tuo atveju, jei jums reikia atlikti tylų aptikimą, ty be jokio garso. GSM signalo aptikimo diapazonas yra iki 10 M (priklausomai nuo aptikto GSM signalo stiprumo).

Dažnių diapazonas: 860–965 MHz (GSM); 1805-1880 MHz (DCS); 1930–1990 MHz (PCS)

!!! Pardavėjas neatsako už piktnaudžiavimą šiais produktais neteisėtais tikslais. Prieš pradedant naudoti, svarbu susipažinti su šalies gaminių naudojimo sąlygomis (teisingomis, techninėmis taisyklėmis, pranešimais ir kt.) !!!

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo