Šnipinė ausinė - indukcinė kilpa su 9 V baterija

Kodas: 09-006
82,50 U$ Kaina be PVM: 68,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Šnipinė ausinė - indukcinė kilpa su 9V baterija, kurią galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Šnipinė ausinė - indukcinė kilpa su 9 V akumuliatoriumi - visi žino jūsų gyvenimo situaciją, kai įvertinsite, kad kas nors galėtų jums patarti ar padėti sunkiose situacijose ir niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams bandymų, egzaminų metu, prekybininkams verslo susitikimų metu ir kitoms situacijoms

„Invisible spy earphone Agent 008“ yra revoliucinis įrenginys, leidžiantis susisiekti su kuo nors nuotoliniu būdu naudojant mobilųjį telefoną ar racijas, bet niekam apie tai nežinant. Principas yra gana paprastas, tereikia įkišti į ausį belaidę šnipų ausinę, kurios mažų dydžių beveik nematyti, pakabinkite indukcinę kilpą ant kaklo, per kurią signalas indukciniu būdu perduodamas belaidžiu būdu į ausinę, kur signalas paverčiamas balsu . Indukcinė kilpa kabeliu turi būti prijungta prie mobiliojo telefono, naudojant ausinių įvestį. Telefone būtina nustatyti maksimalų garsumą. Tuo pačiu metu, norint efektyviai perduoti signalą į šnipo ausinę, reikia naudoti 2x 9V baterijas.

Rekomenduojame klientams nepirkti pigių šnipų ausinių imitacijų per nepatikrintus pardavėjus.

Šnipo ausinės garantija - 24 mėnesiai. Ekspertų patarimai ir paslaugos.

Šnipinėjimo ausinės yra tokios formos, kad tilptų į būgną - kad būtų nepastebimos. Jis pagamintas iš netoksiškos medžiagos. Parduodama nematoma šnipų ausinė Agent 008 už puikią kainą, kurią galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

nematoma šnipo ausinė

Šnipo ausinės ypatybės
• Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
• Ergonomiškas dizainas, patogus valdymas
• Baterija: 1,55 V (SR 416SW 337) Baterijos veikimo laikas iki 5 valandų
• Matmenys: 3x5x7mm
• Darbinis dažnis: visi dažniai


Šnipų ausinių priedai
- Šnipinė ausinė
- Baterija: 1,55 V
- Išorinis mikrofonas
- Indukcinė kilpa ant kaklo
- Jack jungtis mobiliajam telefonui
- Vadovas anglų kalba
- reikalingi 2 vnt. 9 V akumuliatoriai (nepridedami)

šnipo ausinė

Kodėl verta pirkti šnipinėjimo technologijas per mūsų parduotuvę?

Mes esame tiesioginiai šnipų technologijų importuotojai ir platintojai, turintys ilgametę patirtį. Dėl produktų perdirbimo ir tobulinimo reikalavimų mes konsultuojamės tiesiogiai su gamintoju. Kiekvienas į prekybą įtrauktas produktas praeis kokybės kontrolę ir tik po to bus priskirtas mūsų siūlomiems šnipinėjimo produktams.

Mūsų bandymai rodo, kad mūsų parduodama technika yra efektyvesnė ir ilgesnė, palyginti su konkuruojančiais produktais. Kilus netikėtoms techninėms problemoms, stengiamės skubiai išspręsti situaciją, kad patenkintume klientą.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

30%
30%
Denis

Patirtis

Ant kaklo esantis varinis laidas turi būti per arti ausies (ar joje esančios ausinės), kad girdėtų garsą, neverta pinigų
Išversta iš: sk