Šnipinėjimo ausinė Agent 007 + „Bluetooth“ rašiklis

Kodas: 09-009
165,00 U$ Kaina be PVM: 137,50 U$
išparduota Atsiprašome, bet šis produktas išparduotas. Šio gaminio nebėra.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank

Parduodamas šnipinėjimo ausinukas su „Bluetooth“ rašikliu, kurį galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje už priimtiną kainą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Visi žino jūsų gyvenimo situaciją, kai būtumėte dėkingi, kad galėtumėte su kuo nors pasitarti, paprašyti pagalbos sunkioje situacijoje ir niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams bandymų metu, prekybininkams verslo susitikimų metu ir kitoms situacijoms.

„Spy“ ausinės „Agent 007“ su „Bluetooth“ rašikliu yra revoliucinis įrenginys, leidžiantis nuotoliniu būdu susisiekti su kuo nors per mobilųjį telefoną ar radiją, bet niekam apie tai nežinant. Principas yra gana paprastas, pakanka į ausis įkišti „wireles“ šnipo ausinę, o dėl mažo dydžio jos tikrai nematyti, ir naudoti specialiai sukurtą „ Bluetooth“ rašiklį , per kurį belaidžiu būdu perduodamas signalas į ausį, ir tada sgnalas paverčiamas balsu. Norint prisijungti prie mobiliojo telefono (per laidą), reikalingas indukcinis metmenys. Būtina nustatyti maksimalų telefono skambučio garsumą.

Spy ausinė sukurta taip, kad tiksliai tilptų į ausį - tai reiškia, kad jos yra visiškai nepastebimos. Jis pagamintas iš nekokybiškos medžiagos. Belaidė šnipų ausinė - parduodamas „Bluetooth“ rašiklis, kurį galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje už priimtiną kainą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

belaidė ausinė


Šnipų ausinės savybės
• Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
• Ergonomiškas dizainas, patogus valdymas
• Baterija: 1,55 V (337 SR 416SW) Baterijos veikimo laikas iki 5 valandų
• Matmenys: 3x5x7mm
• Darbinis dažnis: visi dažniai


Šnipinėjimo ausinės priedai
- Šnipų ausinių agentas 007
- „Bluetooth“ rašiklis
- „Bluetooth“ adapteris rašikliui įkrauti

bevielės ausinės

!!! Pardavėjas neatsako už piktnaudžiavimą šiais produktais neteisėtais tikslais. Prieš pradedant naudoti, svarbu susipažinti su šalies gaminių naudojimo sąlygomis (teisingomis, techninėmis taisyklėmis, pranešimais ir kt.) !!!

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo