Mes įgijome: kokybės sertifikatą EN ISO 9001: 2008

„Media Leaders Ltd.“ priklauso tarptautiniu mastu pripažintas kokybės valdymo sistemos sertifikatas CMS EN ISO 9001: 2008

Tarp pagrindinių „Leaders Media Ltd.“ tikslų yra pasiekti aukščiausią klientų aptarnavimo kokybės lygį. Mes orientuojamės į nuolatinį savo organizacijos veiklos tobulinimą ir nuosekliai dirbame siekdami savo tikslų produktų ir paslaugų kokybės bei tarptautinių kokybės standartų vykdymo srityje. Mūsų pastangų rezultatas - teikiamų paslaugų kokybės pripažinimas ne tik „Media Leaders Ltd.“ valdomose internetinėse parduotuvėse tarp klientų ir tarptautiniu mastu pripažinto kokybės sertifikato gavimas. Mūsų klientų ir visų suinteresuotųjų šalių pasitenkinimas yra pagrindinė ilgalaikės sėkmės prielaida.

EN ISO 9001: 2008 nustato kokybės vadybos sistemos reikalavimus, kai organizacija turi įrodyti savo sugebėjimą nuosekliai tiekti produktus, kurie atitinka klientų poreikius, ir sutelkti dėmesį į klientų pasitenkinimą didinant efektyviai taikant sistemą, įskaitant procesus pasiekti nuolatinį šios sistemos tobulinimą. Visi šio tarptautinio standarto reikalavimai paprastai taikomi bet kuriai organizacijai, neatsižvelgiant į jos tipą, dydį ir jų teikiamų produktų rūšį.

Sertifikatas patvirtina, kad „Media Leaders Ltd.“ kokybės sistema atitinka kokybės sistemos EN ISO 9001: 2008 reikalavimus.

iso sertifikatas