Programuojami LED akiniai - parašykite žinutę

Kodas: 27-028
218,90 U$ Kaina be PVM: 182,41 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Programuojami LED akiniai - parašykite žinutę !! Programuokite savo tekstą pagal nuotaiką arba pasirinkite iš įvairių iš anksto nustatytų animacijų.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Programuojami LED akiniai - parašykite žinutę !! Programuokite savo tekstą pagal nuotaiką arba pasirinkite iš įvairių iš anksto nustatytų animacijų. Šie programuojami LED vakarėlių akiniai (mėlyni LED) turi savo programinę įrangą. 400mAh li-on akumuliatoriaus veikimo laikas yra iki 4-5 valandų, priklausomai nuo pasirinkto ryškumo ir dizaino. Akiniai kraunami per USB kabelį (būtini laidai pridedami).

Ar jaučiatės puikiai? Parašykite tinkamą tekstą ir tikėkite, kad būsite dėmesio centre, kad ir kur būtumėte! Naudodami šiuos programuojamus LED akinius, visas akys bus nukreiptos į jus. Jie yra geriausias būdas pritraukti dėmesį vakarėliuose, koncertuose ar diskotekose.

LED programuojami akiniai

Galite sukurti savo pranešimus naudodamiesi šviesos diodais akinių priekyje arba pasirinkti iš įvairių animacijų. Naujiems pranešimams ir dizainams įkelti galima naudoti bet kurį kompiuterį su USB jungtimi.

LED akiniai turi „Arduino“ suderinamą grandinę, įmontuotą dešinėje akinių šventykloje, o įkraunama baterija - kairėje. Naudodami pridėtą programinę įrangą „Arduino IDE“, galite lengvai pakeisti slenkančius tekstinius pranešimus į viską, ko norite. Mes taip pat dirbame su paprasta naudoti programa, kuri padeda pradedantiesiems kurti savo animacinius modelius.

Šviesos diodų akiniai yra pagaminti iš PCB (spausdintinės plokštės), kad elektronikos eksperimentuotojai galėtų atrodyti nepakartojamai ir lengvai prieiti. Tai reiškia, kad akinius reikia laikyti atokiau nuo metalinių daiktų, tokių kaip raktai ir papuošalai, kurie galėtų trumpai sutrumpinti elektroniką. Jei jie liečiasi su vandeniu ar skysčiu, prieš kitą naudojimą jie turėtų būti visiškai išdžiūti. Jie taip pat yra tokie pat trapūs, kaip ir kiti elektroniniai prietaisai, todėl dirbdami su jais turite būti atsargūs.

Visos plastikinės LED akinių dalys yra pagamintos naudojant spausdintą „RepRap 3D“ technologiją.

Techninės specifikacijos:

  • 166 šviesos diodai
  • 256 šviesos diodų ryškumo valdymo lygiai
  • 400mAh ličio baterija
  • Įkraunama per USB kabelį
  • Įmontuotas USB RS232 keitiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo