RGB LED vakarėlių akiniai su įvairia animacija

Kodas: 27-029
196,90 U$ Kaina be PVM: 164,09 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

RGB LED vakarėlių akiniai su įvairiomis animacijomis - programuojami LED šou akiniai su 68 spalvotais pikseliais. Jūs tapsite vaikščiojančiu šviesos šou.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

RGB LED vakarėlių akiniai su įvairiomis animacijomis - programuojami LED šou akiniai su 68 spalvotais pikseliais. Jei norite būti dėmesio centre ir norite tobulėti visur, tiesiog patikėkite, kad šie akiniai bus geriausias jūsų pasirinkimas. Galite rinktis iš daugybės animacijų, kurios pasirodys ant jūsų RGB akinių.

Kasdien galite pakeisti spalvotą animaciją ir vis tiek jums bus labai smagu. Jie yra geriausias būdas pritraukti dėmesį vakarėliuose, koncertuose ar diskotekose. RGB LED vakarėlių akiniuose nėra integruotos baterijos. Norėdami jį naudoti, kaip papildomą priedą turite prijungti išorinį įkroviklį.

RGB LED akiniai yra programuojami akiniai, kurių priekyje yra 68 spalvoti pikseliai. Šviesos diodai gali rodyti skirtingas spalvas maišydami raudonos, žalios ir mėlynos spalvos lygius. Taip pat LED ekranas kompiuteryje ar telefone. Integruotas mikrovaldiklis „Arduino“ valdo kiekvieno taško spalvas, kad būtų rodomos įvairiausios spalvingos animacijos. Nors šviesos diodai yra ryškūs iš išorės, tikrai ryškūs ... jie beveik nematomi iš vidaus. Gana lengvai matosi pro akinių plyšius.

Įspėjimas: kai nešiosite šiuos akinius, būsite dėmesio centre! Neįmanoma nepastebėti akinių ir tuoj pat susisieki su žmonėmis. Jūs tapsite vaikščiojančiu šviesos šou ir žmonėmis, kuriuos sustabdysite kalbėti su jumis ..

Ką gausite? Jūs gausite LED skydelį su 68 spalvotais pikseliais, valdymo plokštę, atsarginę „hakerio“ plokštę, kad galėtumėte pridėti savo grandinę ir montavimo rinkinį, reikalingą rėmui tvirtinti + mažą šešiakampį raktą. Taip pat gausite specialų ploną kabelį, kad galėtumėte prisijungti prie maitinimo šaltinio. USB laidas yra labai plonas, kad būtų galima optimaliai dėvėti.

RGB LED akiniai

RGB akiniai gaminami tik iš kruopščiai suprojektuotų spausdintinių plokščių. Paprastai PCB (spausdintinė plokštė) yra paslėpta uždaroje erdvėje, tačiau mes sukūrėme 3D modeliavimą ir tikslius gamybos metodus, kad sukurtume labai stiprią dėlionės struktūrą. Jie sulankstyti ir išskleisti kaip ir dabartiniai saulės akiniai. Visi elektroniniai komponentai yra veikiami. Mes rekomenduojame būti atsargūs ir nenukristi tiesiai ant žemės ir į vandenį.

RGB akinių rinkinyje yra visiškai sumontuoti elektroniniai komponentai, tačiau jį reikia šiek tiek mechaniškai sumontuoti (be litavimo). Jums reikia sujungti keletą dalių (tai gana smagu ir tai trunka apie 15 minučių), uždėkite aštuonis varžtus ir prijunkite laidą. Pakuotėje yra šešiakampis veržliaraktis, jums taip pat reikia mažo „Phillips“ atsuktuvo, mažų replių ar pinceto ir apsauginių siūlų ar klijų.

Maitinimo šaltinis. Skirtingai nuo vienspalvių LED „Matrix“ akinių, RGB akiniai turi integruotą bateriją. Reikia daug daugiau energijos, todėl nusprendėme įtraukti ploną USB maitinimo laidą, kurį galima prijungti prie įvairiausių nešiojamų USB įkraunamų baterijų (mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kaip papildomą priedą).

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo