Neoninės šviesos logotipas ant sienos - GAMEPAD

Kodas: 78-043
130,90 U$ 108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Neoninės šviesos logotipas ant sienos – GAMEPAD yra šviesta (reklamjuostė), ideali sienų puošmena jūsų interjerui (visiems žaidėjams).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Neoninės šviesos logotipas ant sienos - GAMEPAD yra šviečianti (baneris) ideali sienų dekoracija jūsų interjerui (visiems žaidėjams) ir aistringiems kompiuterinių žaidimų žaidėjams. Šviečianti reklaminė juosta ir LED dekoratyvinis apšvietimas bei informaciniai iškabos, kurios suteiks Jūsų erdvei spindesio ir garantuotai, kad niekas jų nepastebės. Stilinga neonine apdaila, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir jūsų namams ar verslo patalpoms. Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa praeitimi, o dėl jų vizualinio netvarkos daugelis iš mūsų jų net nepastebi. Kiekvienas iš mūsų mėgsta skirtis kuo nors kitu, tiek individualiai, tiek verslui, kur to tikrai reikia. LED šviečiančios iškabos, iškabų ar logotipų dėka paryškinsite erdvę arba patrauksite visų aplinkinių dėmesį . LED reklamos, kurios jums patiks.

LED šviečiantys NEONiniai iškabos – akį traukianti neoninė LED reklama

neoninis LED logotipas ant sieninio apšvietimo - žaidimų pultelis

LED šviesos dekoratyviniai iškabos – kurios dėl apšvietimo išsiskiria tarp įprastų reklaminių ir informacinių banerių. Didelis jų pranašumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite. Jie puikiai tiks biurams (kad aplinka būtų malonesnė), Jūsų verslui (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviečiantys ženklai klientui pritraukti. Dekoratyviniai LED šviestuvų užrašai pristatomi tiesiai ant permatomo plastikinio padėklo, todėl galite juos įdėti praktiškai bet kur.

Šviečianti reklamjuostė - Gamepad

Neoninis ženklas šviečia geltonai, raudonai, žaliai ir mėlynai. Jis maitinamas per USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį ar maitinimo bloką . Maitinimo kabelis yra 180 cm ilgio ir turi praktišką jungiklį. GAMEPAD neoninės iškabos matmenys yra 41x27,5 cm. Šviesos logotipas tinka jūsų eksploatacijai, taip pat vaikų kambariui ar klubo kambariui, kaip dekoratyvinis šviestuvas.

LED logotipas ant neoninės sienos žaidimų pulto

Specifikacijos:

Motyvas: žaidimų pultelis
Šviesos spalva: geltona, raudona, žalia, mėlyna
Matmenys: 41x27,5 cm
Maitinimas: USB 5V
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 180 cm
Kabelio jungiklis: taip

Pakuotės turinys:

1x LED lemputės logotipas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo