Apie mus

Bendrovė

Cool-mania yra vienas didžiausių „LED Party“ produktų ir elektroninių prietaisų perpardavinėtojų internete. Įkurta 2009 m., Cool-mania būstinė yra Slovakijoje (centrinėje Europoje). Mūsų verslo filosofija yra paprasta: duokite vartotojams ir įmonėms tai, ko jie nori, kai jie to nori. Niekada nenustojame gerinti savo pasaulinės klasės veikimo, pirmenybę teikdami klientams ir jų poreikiams.

cool-mania komanda

Media Leaders UAB turi tarptautiniu mastu pripažintą kokybės vadybos sistemos sertifikatą ISO 9001:2015 Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

ISO sertifikatas media leader

 

Produktai

Mes siūlome savo klientams šimtus produktų, o mūsų produktų kategorijų ir produktų pasiūla auga kiekvieną dieną. Cool-mania klientai žino, kad gauna geriausias kainas ir išskirtinius pasiūlymus iš daugybės produktų, tokių kaip „ Led“, įtaisai, dovanos, auto, šnipas, mada ir daug daugiau. Be to, mes siūlome kitus karštus produktus, tokius kaip LED marškinėliai, „Glow El“ laidai ir pan.

Puikūs mūsų santykiai su visais pagrindiniais pardavėjais reiškia, kad klientai visada ras specialius karštų produktų pasiūlymus iš kiekvienos produktų sekcijos. Norėdami padėti savo klientams pasirinkti tinkamus produktus, palengviname jų prieinamumą, kainas, apžvalgas ir įvertinimus.


Aptarnavimas

Cool-mania svetainėje mes visada stengėmės padėti klientams sutaupyti laiko ir pinigų. Štai kodėl mes investavome į tinklalapio kūrimą, kuris leistų jiems saugiai tvarkyti savo sąskaitas be įsikišimo. Tai įgalinantis savitarnos aptarnavimas visą parą, be išeiginių, užtikrinantis , kad klientai išliktų patenkinti ir kainos būtų konkurencingos.

cool mania adresa

cool mania parduotuvė parduotuvė cool mania elektroninė parduotuvė cool mania