Pasaulio paminklai 15vnt. - mediniai žemėlapiai

Kodas: 66-056
44,00 U$ Kaina be PVM: 36,66 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pasaulio paminklų 15 vnt rinkinys - medinių žemėlapių smeigtukai. PUSHPINAI - paminklai, tokie kaip pasaulio stebuklai

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Pasaulio paminklų 15 vnt rinkinys - medinių žemėlapių smeigtukai. „PUSHPINS“ - paminklai, tokie kaip pasaulio stebuklai , naudojami jūsų mėgstamiems pastatams pažymėti savo sieniniame pasaulio žemėlapyje , turėkite savo paminklus prieš akis. Ar visada žavėjosi didybę Eifelio bokštas arba esate daugiau mėgstu iš Azijos žemyne pasididžiavimo - Great Wall of kinų, ar naujojo pasaulio simbolis - Amerikos Laisvės statula? Šiame rinkinyje rasite visus šiuos paminklus ir daug daugiau. Mediniai žemėlapiai yra labai estetiškas ir populiarus jūsų namo / buto, biurų ar verslo patalpų papildymas. Jie jau atrodo originalūs, tačiau šių smeigtukų pagalba suteiksite jiems ypatingą charakterį . Tikslus šių visame pasaulyje žinomų pastatų miniatiūrų apdorojimas tikrai pritrauks kiekvieno dėmesį į jūsų aplinką.

Populiariausi žmogaus pastatyti paminklai jūsų žemėlapyje.

paminklai ir lankytinos vietospasaulio konstrukcijos ir pastatai

Išsamus ir itin kokybiškas garsiausių pasaulio pastatų apdirbimas - pagamintas iš medžio.

stumti kaiščius ant medinio žemėlapiosegtukų paminklas - mediniam žemėlapiui

Šiame rinkinyje rasite šiuos pasaulio pastatus:

Koliziejus - didelio amfiteatro griuvėsiai Romos centre - šiuo metu yra architektūrinis Romos dominavimas.
Eifelio bokštas - tai metalinė konstrukcija, pastatyta Marso lauke netoli Senos Paryžiuje, jo statybos metu buvo aukščiausias pastatas pasaulyje.
„Sagrada Familia“ - tai didžiulė Barselonos bazilika, kuri buvo statoma nuo 1882 m. Tikimasi, kad ji bus baigta statyti 2026 m. - švenčiant 100-ąsias šios šventyklos architekto mirties Antonio Gaudí mirties metines.
„Burg Khalifa“ - dangoraižis Dubajaus mieste Jungtiniuose Arabų Emyratuose, jį baigęs 2010 m., Jis tapo neprilygstamu aukščiausiu pastatu pasaulyje.
Pagoda - Rytų Azijos tipo šventyklos pavadinimas, naudojamas šventoms liekanoms išsaugoti, kiekviename aukšte yra stumdomas stogas.
Pasviręs Pizos bokštas - kai pastatas pasiekė trečią aukštą ir 11 metrų aukštį, žiedo pagrindas pasviro į šoną lygiai 15 cm. Pisano bandė subalansuoti pasvirimą ketvirtame aukšte, tačiau jam nepavyko.
Big Benas - vardas „Big Ben“ dažniausiai naudojamas visam bokštui, tačiau iš tikrųjų tai yra didžiausio bokšto varpo vardas, šis varpas visada skamba kas valandą.
Piramidės - buvo statomos kaip senovės valdovų ir jų šeimų kapai, ypač Senosios ir Vidurinės imperijos laikais.
Parlamento pastatas Vengrijoje - vienas iš nacionalinių Vengrijos simbolių ir vienas iš seniausių vyriausybinių pastatų Europoje. Nuo 1989 m. Jis taip pat tapo Vengrijos grįžimo į laisvę ir demokratiją simboliu.
Didžioji Kinijos siena - tai sena įtvirtinimo sistema, besidriekianti šiaurinėje Kinijos dalyje, pastatyta Ming dinastijos laikais ir siekianti 8850 km.
Tadž Mahalas - tai mauzoliejus Agroje, Indijoje. pastatytas Šacho Jahano žmonos Mumtaz Mahal atminimui, iš marmuro buvo pastatyti 28 skirtingų tipų brangakmeniai ir brangakmeniai.
Maču Pikču - taip pat žinomas kaip pamestas inkų miestas, yra inkų sukurtas miestas, esantis 2430 metrų aukštyje virš jūros lygio kalno kalvagūbryje virš Urubambos slėnio Peru.
Laisvės statula - Niujorkas. atskiros pačios statulos dalys buvo pagamintos Prancūzijoje, vadovaujant skulptoriui Frédéricui Auguste'ui Bartholdi. Amerikos tautai tai yra laisvės simbolis.
Sidnėjaus operos teatras - jo statytoją įkvėpė gamtos motyvai, jį formuoja kriauklės ar gulbės, norinčios pakilti. Garsiausias pastatas Australijoje.
Jėzaus Kristaus statula - (Kristaus Atpirkėjas). Jis yra ant 700 metrų aukščio kalvos Corcovado - Rio de Žaneiras, Brazilija. Jo aukštis yra 30 metrų, jis vaizduoja Kristų išskėstomis rankomis, šis gestas turėjo išreikšti užuojautą ir nepriklausomybės džiaugsmą.
Pakuotės turinys:
15x kaiščių, vaizduojančių garsiausius pasaulio pastatus
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo