Pasaulio paminklai 15vnt. - mediniai žemėlapiai

Kodas: 66-056
44,00 U$ Kaina be PVM: 36,66 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pasaulio paminklų 15 vnt rinkinys - medinių žemėlapių smeigtukai. PUSHPINAI - paminklai, tokie kaip pasaulio stebuklai

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

Pasaulio paminklų 15 vnt rinkinys - medinių žemėlapių smeigtukai. „PUSHPINS“ - paminklai, tokie kaip pasaulio stebuklai , naudojami jūsų mėgstamiems pastatams pažymėti savo sieniniame pasaulio žemėlapyje , turėkite savo paminklus prieš akis. Ar visada žavėjosi didybę Eifelio bokštas arba esate daugiau mėgstu iš Azijos žemyne pasididžiavimo - Great Wall of kinų, ar naujojo pasaulio simbolis - Amerikos Laisvės statula? Šiame rinkinyje rasite visus šiuos paminklus ir daug daugiau. Mediniai žemėlapiai yra labai estetiškas ir populiarus jūsų namo / buto, biurų ar verslo patalpų papildymas. Jie jau atrodo originalūs, tačiau šių smeigtukų pagalba suteiksite jiems ypatingą charakterį . Tikslus šių visame pasaulyje žinomų pastatų miniatiūrų apdorojimas tikrai pritrauks kiekvieno dėmesį į jūsų aplinką.

Populiariausi žmogaus pastatyti paminklai jūsų žemėlapyje.

paminklai ir lankytinos vietospasaulio konstrukcijos ir pastatai

Išsamus ir itin kokybiškas garsiausių pasaulio pastatų apdirbimas - pagamintas iš medžio.

stumti kaiščius ant medinio žemėlapiosegtukų paminklas - mediniam žemėlapiui

Šiame rinkinyje rasite šiuos pasaulio pastatus:

Koliziejus - didelio amfiteatro griuvėsiai Romos centre - šiuo metu yra architektūrinis Romos dominavimas.
Eifelio bokštas - tai metalinė konstrukcija, pastatyta Marso lauke netoli Senos Paryžiuje, jo statybos metu buvo aukščiausias pastatas pasaulyje.
„Sagrada Familia“ - tai didžiulė Barselonos bazilika, kuri buvo statoma nuo 1882 m. Tikimasi, kad ji bus baigta statyti 2026 m. - švenčiant 100-ąsias šios šventyklos architekto mirties Antonio Gaudí mirties metines.
„Burg Khalifa“ - dangoraižis Dubajaus mieste Jungtiniuose Arabų Emyratuose, jį baigęs 2010 m., Jis tapo neprilygstamu aukščiausiu pastatu pasaulyje.
Pagoda - Rytų Azijos tipo šventyklos pavadinimas, naudojamas šventoms liekanoms išsaugoti, kiekviename aukšte yra stumdomas stogas.
Pasviręs Pizos bokštas - kai pastatas pasiekė trečią aukštą ir 11 metrų aukštį, žiedo pagrindas pasviro į šoną lygiai 15 cm. Pisano bandė subalansuoti pasvirimą ketvirtame aukšte, tačiau jam nepavyko.
Big Benas - vardas „Big Ben“ dažniausiai naudojamas visam bokštui, tačiau iš tikrųjų tai yra didžiausio bokšto varpo vardas, šis varpas visada skamba kas valandą.
Piramidės - buvo statomos kaip senovės valdovų ir jų šeimų kapai, ypač Senosios ir Vidurinės imperijos laikais.
Parlamento pastatas Vengrijoje - vienas iš nacionalinių Vengrijos simbolių ir vienas iš seniausių vyriausybinių pastatų Europoje. Nuo 1989 m. Jis taip pat tapo Vengrijos grįžimo į laisvę ir demokratiją simboliu.
Didžioji Kinijos siena - tai sena įtvirtinimo sistema, besidriekianti šiaurinėje Kinijos dalyje, pastatyta Ming dinastijos laikais ir siekianti 8850 km.
Tadž Mahalas - tai mauzoliejus Agroje, Indijoje. pastatytas Šacho Jahano žmonos Mumtaz Mahal atminimui, iš marmuro buvo pastatyti 28 skirtingų tipų brangakmeniai ir brangakmeniai.
Maču Pikču - taip pat žinomas kaip pamestas inkų miestas, yra inkų sukurtas miestas, esantis 2430 metrų aukštyje virš jūros lygio kalno kalvagūbryje virš Urubambos slėnio Peru.
Laisvės statula - Niujorkas. atskiros pačios statulos dalys buvo pagamintos Prancūzijoje, vadovaujant skulptoriui Frédéricui Auguste'ui Bartholdi. Amerikos tautai tai yra laisvės simbolis.
Sidnėjaus operos teatras - jo statytoją įkvėpė gamtos motyvai, jį formuoja kriauklės ar gulbės, norinčios pakilti. Garsiausias pastatas Australijoje.
Jėzaus Kristaus statula - (Kristaus Atpirkėjas). Jis yra ant 700 metrų aukščio kalvos Corcovado - Rio de Žaneiras, Brazilija. Jo aukštis yra 30 metrų, jis vaizduoja Kristų išskėstomis rankomis, šis gestas turėjo išreikšti užuojautą ir nepriklausomybės džiaugsmą.
Pakuotės turinys:
15x kaiščių, vaizduojančių garsiausius pasaulio pastatus
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo