Žiedinė lemputė – SELFIE RING lemputė su stovu – 120 LED su trikoju telefonui

Kodas: 71-079
53,90 U$ 42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Žiedinė lemputė – SELFIE RING lemputė su stovu – 120 LED su trikoju telefonui​. Išmanusis apvalus LED žiedinis šviestuvas su trikoju yra vienas geriausių fotožiburių.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Žiedinė lemputė - SELFIE RING Šviesa su stovu - 120 LED su trikoju telefonui. Išmanusis apvalus LED žiedinis šviestuvas su trikoju yra vienas geriausių fotožiburių. Jį naudoja „YouTube“ kūrėjai, vlogeriai, bet ir vaizdo įrašų, susijusių su vizažu, kūrėjai. Jis išsiskiria aukščiausia vaizdo kokybe, kuri užtikrina tobulą asmenukių, portretų ir vaizdo įrašų fotografavimą. Šešėlių ant veido visai nesimatys. Nesvarbu, ar naudojatės profesionalia kamera, ar mobiliuoju telefonu, su LED foto lempute visada sukursite puikios kokybės vaizdo įrašus.

LED žiedinis asmenukės šviestuvas

SELFIE šviesa su 120 LED

LED žiedinė lemputė su trikoju sukuria šviesos efektą naudojant 120 šviesos diodų . Konkrečiam momentui galite pasirinkti iš 10 ryškumo reguliavimo lygių , taip pat yra 3 tipų šviesos su spalvų temperatūra . Šviesos temperatūrą galima reguliuoti nuo 3000 iki 6000 K.

Apvalus LED šviestuvas fotografavimui su staliuku telefonui

Kokybiškas apdorojimas

Apvalus foto šviestuvas pagamintas iš aukštos kokybės SPCC plieno, kuris garantuoja ilgesnį šviesos tarnavimo laiką. Maitinimo laidas turi nuotolinio valdymo pultą, kuriuo galima įjungti ir išjungti šviesą, taip pat pritemdyti šviesą ar pasirinkti skirtingus režimus. Taigi šviesa leidžia lengvai manipuliuoti fotografuojant be nereikalingo delsimo.

Apvalus LED šviestuvas su trikojo laikikliu

Praktiškumas ir paprastumas viename

Fotošviestuvo dalis yra praktiškas mobilus stovas , kurį galima naudoti tiek ant nuožulnių, tiek ant lygaus paviršiaus. Kojos yra lanksčios, todėl jas galite lengvai pritvirtinti prie medžio, tvoros ar kitų objektų. LED foto šviestuvas yra atsparus vandeniui, jį galite nustatyti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje. Trikojis gali tarnauti ir kaip trikojis, ir kaip monokojis. Trikojo rutulinė galvutė pasukama 360°.

Apvalus foto šviestuvas su telefono laikikliu

Stalinės lempos funkcija

Ši apvali lemputė maitinama per USB , ją galite maitinti naudodami nešiojamąjį kompiuterį, kompiuterį, maitinimo bloką ir USB įkroviklį. Taigi jis puikiai tiks kaip stalinė lempa jūsų makiažui ar kitiems internetiniams vaizdo įrašams, kuriuos turėtumėte baigti ant stalo.

Foto lemputė su trikoju


Specifikacija:

  • Medžiaga: SPCC plienas + ABS Luminous
  • Šviesos diodai: 120 vnt
  • Šviesos ryškumo reguliavimas: 10 režimų
  • Išėjimo galia: 0,2W
  • Spalva: juoda


Pakuotės turinys:

1x apvali šviesa
1x trikojis
1x mobiliojo telefono stovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo