Gėrimų etiketės - Spalvoti ananasų silikoniniai puodelių žymekliai – 6 vnt

Kodas: 94-035
13,20 U$ Kaina be PVM: 11,00 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Gėrimų etiketės - Spalvoti ananasų silikoniniai puodelių žymekliai – 6 vnt kiekvienam puodeliui ar stiklinei paįvairins ir niekas daugiau nesuklys.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Gėrimų etiketės - Spalvoti ananasų silikoniniai puodelių žymekliai - 6 vnt kiekvienam puodeliui ar stiklinei suteiks įvairovės ir niekas daugiau nesuklys su puodeliu. Tiesiog pasirinkite savo mėgstamą praktiškos dekoracijos spalvą. Ant stiklinės priklijuokite skanią ananaso etiketę ir taurė bus tik jūsų, papuošta spalvingomis ananasų žymėmis . Suplanavote didelį vakarėlį, paruošėte taures vynui, alui ar kitiems gėrimams, tačiau nerimaujate, kad jūsų svečių taurės susimaišys?

Linksmų spalvų etiketės pravers tiems, kurie rengia didelį vakarėlį ar didelę šeimos šventę ir turi pažymėti akinius, kad nekiltų painiavos. Praktiškos dekoracijos įneša tvarką chaosui. Sumanus ženklinimas visada po ranka, tvirtai laikosi ant stiklo ir gali būti naudojamas pakartotinai. Skanūs ananasai yra higieniškas sprendimas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Ananasinės etiketės stiklinėms - Spalvotos etiketės stiklinėms 6 vnt

ananasų etiketės puodeliams gėrimų - ženklai

Praktiški ir tuo pačiu stilingi pagalbininkai – silikoninių puodelių žymės gausiai šeimai ar išskirtiniams renginiams.

Linksmos dekoracijos tiks ir šeimoms su vaikais, kurios taip dažnai kovoja net dėl paskutinio biskvito. Spalvų atskyrimas bus labai patrauklus vaikams. Kiekvienas gauna skanų mėgstamos spalvos ananasą. Niekam nebereikia kovoti dėl savo taurės. Puodelių atpažinimo ženklai ne tik praktiški, bet ir stilingi. Skoningas spalvingas ananasas vyno taurėms tvirtai prilimpa prie lygaus paviršiaus, todėl nereikės sukti galvos dėl taurių keitimo. Ananasų silikoniniai puodelių separatoriai gražiai paįvairina jūsų nuobodžius, blankius akinius ir suteikia jiems tam tikro nuojautos bei spalvos.

Ananasų vyno taurės etiketės

ananasų vyno taurės etikečių žymekliai

Mažos ananasinės etiketės vyno taurėms – tvarka ir švara stilingai.

Galite rinktis iš šešių spalvotų silikoninių ananasų. Iš aukštos kokybės silikono pagamintos etiketės yra nekenksmingos aplinkai. Tiesiog uždėkite juos ant stiklinės ar puodelio ir lengvai išvengsite painiavos ir šurmulio. Stiklo žymes įvertins kiekvienas vyno žinovas, kuris savo taurę myli taip pat, kaip ir gėrimą. Palepinkite visus vakarėlio dalyvius savo ananasų stikline. Vyno taurės etiketės pagaliau įves tvarką jūsų virtuvės indelyje.

ananaso etiketė ant stiklo – žymėjimas

Produkto specifikacijos:

  • Spalva: mišinys
  • Matmenys: P 10 x P 13 x A 2 cm
  • Medžiaga: silikonas

Pakuotės turinys:

1x 6 ananasų puodelių etikečių rinkinys

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo