Vyno aeratorius Vanagas

Kodas: 94-010
27,50 U$ 20,90 U$ Kaina be PVM: 17,41 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„Wine Aerator Hawk“ yra praktiška priemonė visiems raudonųjų vynų mėgėjams. Bet koks raudonas vynas prieš vartojimą turėtų būti aeruojamas naudojant patogų aeratorių

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Wine Aerator Hawk“ yra praktiška priemonė visiems raudonųjų vynų mėgėjams. Bet koks raudonas vynas prieš vartojimą turėtų būti aeruojamas naudojant patogų aeratorių. Jis tinka bet kokio dydžio buteliukui. Tai praktiška priemonė kiekvienam namų ūkiui.

Gazuoto vyno skonis yra geresnis. Kvėpuodamas vynas atsiveria ir išleidžia kvapą bei skonį. Tradiciškai vyno degustacijai naudojami gazuoti vynai. Tačiau ištraukimas užima daug laiko, yra nepatogus ir jo negalima padaryti patogiai namuose.

Vyno aeratorius

Kiekvienas vyno gurmanas žino, kad vynas turi kvėpuoti, tada jo skonis yra daug geresnis. Kvėpuojant vynui atsiveria bet koks skonis ir skonis. Vyno aeracijos procesas užima daug laiko, tačiau naudojant šį įrankį jis vyksta labai greitai ir lengvai. Iš karto pajusite skirtumą: stipresnis aromatas ir geresnis skonis. Ir, beje, atsikratykite butelio ant staltiesės tekančių vyno lašų. Dėl naujoviškos formos piltuvas pilamas ir vynas aeruojamas lengvai. Dėl gražios pakuotės tai yra puiki dovana.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo