Grūdų dozatorius – dvigubas kukurūzų dribsnių dozatorius 500 g dribsnių (dribsniai + muslis)

Kodas: 11-467
53,90 U$ 42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Grūdų dozatorius – dvigubas kukurūzų dribsnių dozatorius 500 g dribsnių (dribsniai + javainis)​. Kukurūzų dribsnių, avižinių dribsnių, dribsnių ar musli dozatorius.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Grūdų dozatorius - Dvigubas kukurūzų dribsnių dozatorius 500 g dribsnių (dribsniai + muslis). Kukurūzų dribsnių, avižinių dribsnių, dribsnių ar muslių dozatorius išlaiko sausą maistą šviežią ir lengvai pasiekiamą. Ar jums patinka įvairūs rutuliukai, dribsniai ar avižiniai dribsniai? Tokiu atveju turime puikų sprendimą, kad kiekvieną dieną po ranka būtų mėgstami kukurūzų dribsniai ar musli ! Naudodami šiuos grūdų dozatorius galėsite viską kontroliuoti.

Kiekviename inde telpa iki 500 gramų dribsnių , o dėl praktiško dangtelio jūsų mėgstamų traškučių skonis visada išliks toks pat šviežias, kaip ir iškart atidarius pakuotę. Su Cornflake dozatoriumi gausite viešbučio prabangą ir komfortą. Dvigubas javų dozatorius yra juodos spalvos. Puikus priedas prie pusryčių , prabangiai atrodantis kaip per viešbučio pusryčius.

Dribsnių, dribsnių, javainių dozatorius – puikus priedas pusryčiams namuose

kukurūzų dribsnių dozatorius dvigubas muslis

Jei norite gyventi sveikiau, galite jį užpildyti sveikais musliais ar dribsniais. Jei ruošiatės surengti vakarėlį, kukurūzų dribsnių dozatorių galite užpildyti užkandžiais, kurie greičiausiai patiks jūsų svečiams. Laikykite dubenį po dozatoriumi, pasukite dozavimo vožtuvą ir išskirsite kukurūzų dribsnius arba jauslius . Į kiekvieną talpyklą telpa 500 gramų, o pasukus dozavimo vožtuvą išsiskiria maždaug 30 gramų. Su Kukurūzų dribsnių dozatoriumi stalčiuje neturėsite net pustuščių pakuočių ar tuščių indų, o gražaus priedo ant virtuvės stalviršio.

Prekės savybės:

Prietaise yra 2 grūdų dozatoriai
Medžiagos: ABS, guma
Gaminio matmenys: 34,5 x 19,5 x 35 cm
Grynasis svoris: 1,52 kg

Pakuotės turinys:

1x grūdų dozatorius

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (2)

100%
100%
Kristina

Grūdų dozatorius – dvigubas kukurūzų dribsnių dozatorius 500 g dribsnių (dribsniai + muslis)

Mes naudojame jį viešbutyje, todėl negalima pasikliauti, kad svečiai elgsis pagal taisyklę ar rūpestingumą, todėl produktas tinka kiekvienai rekomendacijai dėl higienos, laikymo nuo "drėgmės" ar džiovinimo, produkto stiprumo, nors ir pagamintas iš plastiko!
Visos rekomendacijos!
Nėra nė vieno.

Super! Rekomendacijos

Išversta iš: hr
99%
Karolína

Grūdų dozatorius

Tai nesukuria netvarkos
Nė vienas

Nusipirkau dovaną savo sūnums - jie kasdien gamina dribsnius su pienu ir daro siaubingą netvarką - taip tu tiesiog padedi dubenį ir supili mėgstamus dribsnius. Tvarkinga smulkmena

Išversta iš: sk