Kelioninis lygintuvas - drabužių (suknelių) garintuvas - mini nešiojamas rankinis drabužių lygintuvas su pasukimu 90°

Kodas: 11-704
42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Kelioninis lygintuvas – drabužių (suknelių) garintuvas – mini nešiojamasis rankinis drabužių lygintuvas su 90° pasukimu yra itin lengvas, patogus naudoti ir tinka lyginti tiek sausai, tiek šlapiai.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Kelioninis lygintuvas – drabužių (suknelių) garintuvas – mini nešiojamas rankinis drabužių lygintuvas su sukimosi 90° kampu yra itin lengvas, patogus naudoti ir tinka tiek sausam, tiek šlapiam lyginimui, su praktiška vandens dulksnos funkcija papildomam garui . Su kelioniniu lygintuvu be vargo išlaikykite drabužius lygius ir nesiglamžančius. Rankena yra ergonomiško dizaino ir gali būti pasukta 90°. Kelioninis lygintuvas įkaista vos per 20 sekundžių , todėl sutaupysite laiko. Naudokite ant plokščių paviršių arba kabinkite drabužius. Jame yra praktiškas izoliacinis kilimėlis ir vandens matavimo puodelis. Tai idealus sprendimas norint išlaikyti eleganciją keliaujant!

Geriausias kelionių garų lygintuvas drabužiams

Geriausias kelionių garų lygintuvas drabužiams

Greitas įkaitinimas per 20 sekundžių

Kelioninis lygintuvas yra idealus kompanionas visiems, kurie nori išlikti elegantiški net kelyje. Kompaktiški 20,5 x 17 x 9,5 cm matmenys ir lengvas, tik 300 gramų svoris, lengvai telpa į bet kurį bagažo skyrių ar kuprinę. Greitas įkaitinimas per 20 sekundžių reiškia, kad drabužiai bus lygūs ir tiesūs laiku, be nereikalingo laukimo. Praktiška vandens rūko funkcija prideda papildomų garų, kad lyginimas būtų efektyvesnis, o tai ypač naudinga keliaujant, kur svarbi kiekviena minutė.

mini lygintuvas kelionėms mažas nešiojamas garintuvas drabužiams

Ergonomiška rankena, pasukama 90°

Ergonomiškai suprojektuota rankena, kurią galima pasukti 90° , užtikrina maksimalų komfortą ir lankstumą lyginant. Šis novatoriškas dizainas leidžia lengvai manevruoti lygintuvu virš drabužių, nesijaučiant pavargusiam ar nepatogiam rankoje. Šis funkcionalumas padidina pasiekiamumą sunkiai pasiekiamose vietose ir palengvina įvairių rūšių drabužių lyginimą, todėl šis lygintuvas yra tikrai universalus įrankis kiekvienam.

geriausias rankinis drabužių garintuvas – nešiojamas drabužių lygintuvas

Veiksmingas ant įvairių tipų paviršių

Kelioninis lygintuvas sukurtas taip, kad būtų veiksmingas ant įvairių tipų paviršių. Nesvarbu, ar jums reikia lyginti lygiai padėtus drabužius, ar norite lyginti pakabinamus daiktus tiesiai ant pakabos, šis lygintuvas suteikia jums reikalingo lankstumo. Dėl savo universalumo ir pridedamo izoliacinio kilimėlio, kuris apsaugo paviršius nuo pažeidimų, taip pat vandens matavimo puodelio, kad būtų lengva papildyti, šis lygintuvas yra puikus sprendimas lyginti bet kokioje aplinkoje. Dėl savo gebėjimo efektyviai dirbti su įvairiomis medžiagomis ir paviršiais jis yra būtinas aksesuaras visiems, kurie nori atrodyti prašmatniai kelyje.

Specifikacija:

  • Medžiaga: ABS, aliuminis
  • Gaminio matmenys: 20,5 x 17 x 9,5
  • Grynasis svoris: 300 gramų
  • Įvestis: 220V
  • Galia: 26W


Pakuotės turinys:

1x Kompaktiškas kelioninis lygintuvas mažas
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo