Liežuvio būgnas - Plieninis liežuvio būgnų rinkinys su 2 pagaliukais

Kodas: 11-655
49,50 U$ Kaina be PVM: 41,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Liežuvio būgnas - Plieninis liežuvio būgnų rinkinys su 2 lazdelėmis - šie būgnai yra idėjų ir muzikinių naujovių simfonija, kuri pajudins jūsų muzikinę patirtį.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Liežuvio būgnas - Plieninis liežuvio būgnų rinkinys su 2 lazdelėmis - šie būgnai yra idėjų ir muzikinių naujovių simfonija, kuri pajudins jūsų muzikinę patirtį. Šis plieninis papuošalas yra neabejotinas palydovas visiems melodijų ir jų kūrybinių išraiškingų takų mylėtojams . Dėl kompaktiško dizaino ir patvarių medžiagų jis yra patikimas partneris muzikiniams nuotykiams keliuose ir namuose. Atgaivinkite savo muzikines išraiškas ir leiskite Tongue būgnui peržengti jūsų kūrybiškumo ribas.

liežuvio būgnai plieninių būgnų komplektas

Tinka visoms amžiaus grupėms

Liežuvio būgnas yra muzikos instrumentas, kuris patinka visoms amžiaus grupėms dėl savo unikalaus garso derinio ir lengvo naudojimo. Malonus tonas ir intuityvus valdymas daro jį idealiu kompanionu tiek jauniems muzikos entuziastams, tiek patyrusiems žaidėjams. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs muzikantas , Tongue būgnas atveria duris į melodijų ir ritmų pasaulį. Mėgaukitės begalinėmis muzikos kūrimo galimybėmis su šiuo universaliu instrumentu, kuris suteikia grojimo džiaugsmą kiekvienam amžiui.

liežuvio plieno būgnų komplektas

Švelni dangiška melodija

Liežuvio būgnas neša magišką švelnios dangiškos melodijos prisilietimą. Jo plieninis liežuvėlis sukuria sodrią garso patirtį , pabrėžiančią muzikos grožį subtiliausiame pristatyme. Su kiekvienu prisilietimu jo klavišai perteikia melodingus tonus , sukurdami taikios harmonijos atmosferą. Tongue būgnui nėra jokių muzikinių apribojimų – tik gryna, dangiška melodija, kuri patraukia sielą ir neša dalelę dangiškos muzikinės magijos . Kruopščiai parinktos medžiagos yra ne tik tvirtos, bet ir atsparios laikui bei sudėtingoms sąlygoms. Kiekvienas iš šių medžiagų sukurtas kūrinys atspindi įsipareigojimą kokybei ir ilgaamžiškumui.

Specifikacijos:

  • Medžiaga: plienas, medis, guma
  • Gaminio matmenys: 16 x 16 x 8 cm
  • Svoris: 520g


Pakuotės turinys:

1x liežuvio būgnas
2x būgnų lazdelės
4x Prailginimai pirštams
1x muzikos knyga
1x Nešiojimo krepšys
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo