Valentino rožė - XXL Didelė gėlė raudona rožė dovana 1,6m

Kodas: 11-653
64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Valentino rožė - XXL Didelės gėlės raudonos rožės dovana 1,6m​ - romantiška dovana jai - moteriai, merginai, vaikinui, žmonai, ne tik Valentino dienos proga.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Valentino rožė - XXL Didelės gėlės raudonos rožės dovana 1,6m​ - romantiška dovana jai - moteriai, merginai, vaikinui, žmonai, ne tik Valentino dienos proga, kurios ji nepamirš. Rožė yra gėlių karalystės karalienė, stulbinanti savo dydžiu ir išskirtine grakštumu. Šis monumentalus grožis puošia kiekvieną erdvę savo didingu buvimu ir įkvepia nuostabą kiekvienam, kuris jį mato. Savo masyviais lapais ir elegantiška forma jis yra unikalus kūrinys, kuriame gamtos grožis derinamas su meniškumu. Milžiniška XXL rožė yra ne tik gėlių aksesuaras, bet ir dydžio ir grožio išraiška, kuri švenčia natūralios elegancijos malonę ir esmę.

Rožės kaip dovana moteriai - XXL didžiulė rožė

XXL didžiulė rožė - Rožės kaip dovana moteriai

Romantiška Valentino staigmena

Valentino staigmena – paslaptingas meilės balzamas, įvyniotas į gražią švelnios romantikos pakuotę. Ši magiška patirtis atneša į santykius nuostabos ir džiaugsmo grožį, kurio nepamiršite. Jo unikalus žavesys ir romantiškas prisilietimas sukuria nepamirštamus prisiminimus, nes kiekviena akimirka su šia staigmena kupina meilės ir laimės . Padarykite Valentino dieną nepamirštamą šiuo gražiu gestu, kuris pražys širdis ir suspindės laimingiausią meilę.

gigantiška rožė 1,6m milžiniška rožė dovana

Neblėstantis grožis

Ši XXL rožė pabrėžia jos neblėstančią nuotaiką. Skirtingai nuo paprastos rožės, ši gėlių karalienė palieka didžiulio gaivumo įspūdį ir išlieka amžinai. Kiekvienas žvilgsnis į jį primena ypatingą akimirką, kai ji buvo padovanota, o su kiekvienais metais jos grožis ir žavesys tik gilėja. Leiskite save nuvilti grožio ir istorijos, kurią jūsų gyvenime rašo XXL rožės neblėstantis grožis.

Specifikacijos:

  • Medžiaga: PE
  • Gaminio matmenys: stiebas: 1,6 m, rožės skersmuo: 70 cm
  • Svoris: 350 g

Pakuotės turinys:

1x didžiulė XXL rožė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo