Odiniai rašomųjų stalų priedai - prabangus biuro rinkinys SET SET 14 vnt (juoda oda)

Kodas: 96-014
306,90 U$ Kaina be PVM: 255,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Odiniai rašomųjų staliukų aksesuarai - prabangus biuro rinkinys SET SET 14 vnt (juoda oda), pagamintas iš kokybiškos sintetinės odos - 100% rankų darbo.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Odiniai rašomųjų staliukų aksesuarai - prabangus biuro rinkinys SET SET 14 vnt (juoda oda), pagamintas iš kokybiškos sintetinės odos - 100% rankų darbo. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų - dirbtinės odos - naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis .

Unikalus juodos odos dizainas su baltomis siūlėmis atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus biuro ar darbo kambario aksesuaras. Odinį rinkinį sudaro 14 raštinės reikmenų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, odinis stovas mobiliajam telefonui, vizitinių kortelių laikiklis, mobiliojo telefono laikiklis, 3x padėkliukas gėrimui, odinė dėžutė rašikliams, dvigubas dokumentų dėklas, etiketė ir auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir automatas. Prabanga   odinis stalo užvalkalas (kilimėlis) - unikalūs biuro priedai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

Vizitinės kortelės, rašikliai, užrašų popierius, išmanieji telefonai, dokumentai ... visa tai turite tinkamoje vietoje, priešais save!

odinis vizitinių kortelių laikiklisodiniai biuro aksesuaraiodinis mobilaus telefono stovas

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus. Padėklas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Elegantiškos išvaizdos aksesuaras iš sintetinės odos tikrai sužavės visus.

odinis dokumentų dėklas

Odinis stalo stovas iš juodos odos su auksine etikete + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš automato ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

biure stovi auksiniai rašikliai

Prabangus dvigubas dokumentų ir popieriaus dėklas iš aukščiausios klasės sintetinės odos. Popieriaus dėklo matmenys yra 10x23x32 cm. Korpusas pagamintas tik iš odos, interjeras išklotas zomša, o šoniniai metaliniai aksesuarai yra auksiniai. Šie stalo priedai yra vienas iš geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės! Jame yra 2 dokumentų dėklai, kurie suteikia daugiau vietos dokumentams ir popieriui laikyti. Dėklas yra praturtintas auksiniais šoniniais vyriais , todėl galite jį naudoti kaip atvirą arba uždarą.

juodas odinis dokumentų dėklas

100% rankų darbo ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankų darbo oda

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: juoda oda
pliusas 14 biuro aksesuarų

Specifikacija:

Matmenys: 45x39x1 cm
Medžiaga: oda, metalas
Odos spalva: juoda
Siuvimo spalva: balta
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio stovas
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x odinis mobiliojo telefono stovas
1x vizitinės kortelės turėtojas
1x mobiliojo telefono laikiklis
3x padėkliukas gėrimui
1x odinė rašiklių dėžutė
1x dvigubas dokumentų dėklas
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

98%
98%
Susana

Biuro komplektas

Atėjo greitai
Pirktas dovanų
Kokybiškas apdorojimas

Nupirkome kolegai 50-mečiui. Rinkinys atkeliavo tvarkingas, atrodo labai elegantiškai. Pasitenkinimas

Išversta iš: sk